fbpx
Перейти до вмісту

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 12 грудня 2021 року

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 12 грудня 2021 року

Овен

Нарешті ви побачите справжнє обличчя своєї половинки! Не тому, що вона раптом відклеїть вії або забуде одягнути перуку. Просто сьогодні вона поведеться так, як поводиться зазвичай, не при вас. Ось і оцініть: потрібна вам така людина поруч або варто пошукати когось іншого.

Телець

Успіх сімейного життя Тельців сьогодні безпосередньо залежатиме від того, чи вдасться дружині використати всі можливості для вашого відпочинку. Вам, мабуть, набридло нудьгувати в чотирьох стінах і хочеться на волю. Що партнер зайнятий? Не біда, йдіть провітрюйтеся самостійно.

Близнюки

Сьогодні ваші стосунки в сім’ї розвиваються на диво спокійно і стабільно. Радуйтеся, не кожному таке доступне! Всі розбіжності, очевидно, залишилися позаду, і сьогодні вам не треба буде з’ясовувати, чому ви постійно знаходите брудні шкарпетки під ліжком. Сьогодні їх там не виявиться – вони будуть там, де їм і належить бути – у кошику з брудною білизною.

Рак

Сьогодні ви будете надзвичайно оптимістичні, і ніяка, навіть найбезрадісніша подія не буде здатна вас з цього стану вивести. Постарайтеся передати його та вашій коханій людині, щоб і для нього цей світ хоча б ненадовго забарвився у всі кольори веселки.

Лев

Сьогодні головне для вас – бути максимально щирим із вашою коханою людиною. Будь-яка спроба обдурити його або видати бажане за дійсне буде моментально розкушена, виведена на чисту воду і покарана. Навіщо вам потрібні такі наслідки?

Діва

Сьогодні ви будете важко розуміти одне одного, хоч ваші переговори і вестимуться однією мовою, зрозумілою і вам, і вашій коханій людині. Що ж, або ви виробите якийсь новий спосіб спілкування, від безвиході, або упокоритеся з тим, що у вас є і постараєтеся перечекати цей день.

Терези

Сьогодні ваша кохана людина вирішить, що найближчий шлях до вашого серця лежить через шлунок, причому через любов вашого шлунка до солодощів. Тому будьте готові до того, що вас загодовуватимуть шоколадом, мармеладом, карамеллю та іншими солодощами, не особливо з вами радиючись,

Скорпіон

Сьогодні ви зрозумієте, що те, що завжди здавалося вам складним і практично недосяжним, насправді більш просто, зрозуміло і легко – головне, дуже захотіти. Це майже унікальний шанс для того, щоб остаточно і безповоротно налагодити ваше особисте життя.

Стрілець

Сьогодні ви будете у тонусі. Ймовірно, як удома, так і на роботі у вас все ладнається на заздрість іншим. Щоб не зіпсувався настрій, і життєві сили не вичерпалися, зірки рекомендують вам трохи розслабитися ввечері разом з чоловіком. Він, мабуть, буде лише “за”!

Козоріг

У цей день ваша кохана людина захоче на повний зріст проявити свою ерудованість, начитаність, логіку та інші корисні розумові навички, якими вона володіє. Зворотний бік медалі – він цілком може почати самостверджуватись за ваш рахунок, а це вже не є добре.

Водолій

Зірки радять вам не вплутуватися в авантюри. Займайтеся повсякденними справами і не крутіть головою на всі боки. Бувають такі дні, які варто провести у звичній обстановці та у звичному колі людей. Мабуть, нині навіть у гості не варто ходити, навіть разом зі своєю найдорожчою половиною.

Риби

Сьогодні з вами станеться загострення почуття гумору. Не найстрашніша хвороба, проте наслідки можуть бути непередбачуваними. Ви впевнені, наприклад, що ваша кохана людина зрозуміє всі ваші жарти? Якщо так, що ж, веселіться собі та іншим на радість!