fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 12 грудня 2022 року

Овен
21.03 – 20.04

Сприятливий день для того, щоб розпочинати нові стосунки чи закінчувати старі. При цьому вашу кохану людину це може не зовсім влаштовувати або навіть зовсім не влаштовувати – формулювання значення не має. Головне, що буде краще для вас, бо ви у себе в єдиному екземплярі.

Телець
21.04 – 20.05

Постарайтеся сьогодні без слів зрозуміти вашу кохану людину і без слів підтримати її. Йому це справді дуже потрібно. Думка висловлена є брехня, якщо вірити класику, а от очі й руки не брешуть ніколи. Ви знаєте вашу половинку як ніхто інший, а значить, краще будь-кого зможете їй допомогти.

Близнюки
21.05 – 21.06

Сьогодні ваші бажання будуть перевищувати ваші обов’язки, тому вашій коханій людині може не сподобатися ваша поведінка і ваша розстановка пріоритетів, бо робити ви будете як хочеться. А не як слід. Що ж, буває таке. Доведеться йому з цим упокоритися.

Рак
22.06 – 22.07

Вам здавалося, що ви знаєте вашу половинку напам’ять, вона передбачувана на десять кроків уперед. Сьогодні вам доведеться переглянути свою точку зору, причому кардинально. У цей день ваша кохана людина викине таке, що залишиться тільки диву даватися, звідки взялося.

Лев
23.07 – 22.08

Сьогодні ваша кохана людина не розумітиме, що ви маєте на увазі, що хочете їй сказати і взагалі, чому чините тим чи іншим чином. Його нерозуміння буде відбиватися на ступеня впевненості його дій, рівень якої вас пригнічуватиме, причому чим далі, тим більше.

Діва
23.08 – 23.09

Сьогодні вам буде непросто зважитися на відповідальний крок, який хоч і не змінить ваше особисте життя до невпізнанності, але все ж таки внесе в неї пару нових свіжих і яскравих штрихів. Постарайтеся зробити так, щоб вашій коханій людині зміни тільки порадували.

Терези
24.09 – 23.10

Зірки рекомендують провести вечір за переглядом фільмів. Якість їх не дуже важлива: головне – переживати всі екранні пристрасті разом. Або сміятися з відвертої безглуздості сюжету. Або обурюватись поганою грою акторів. Це вже від фільму залежить.

Скорпіон
24.10 – 22.11

Цього дня не варто забувати про те, що ви не єдина жива істота на цій планеті. Більше того, десь на ній є людина, якій ви дуже дорогі і яка не зовсім байдужа вам. Отже, ви за нього відповідаєте. Будуйте лінію своєї поведінки, виходячи з цієї відповідальності.

Стрілець
23.11 – 21.12

Сьогодні ви станете мішенню для стріл Амура. Будьте обережнішими, вони можуть боляче поранити, особливо якщо у ваші плани не входить зміна способу життя прямо з цієї хвилини. Тим, хто хоче убезпечити себе від напливу ніжних почуттів до малознайомої людини, радимо провести весь день поряд з тим, кого вам належить любити згідно з сімейним кодексом.

Козеріг
22.12 – 20.01

Здається, у турботах ви зовсім забули про свою другу половинку! Терміново приймайте це! Квіти дівчатам дарувати потрібно не лише на день народження, а й чоловіки потребують одеколонів та верстатів для гоління не раз на рік. Сьогодні – День Подарунків для Улюблених, от і біжіть скоріше магазинами!

Водолій
21.01 – 18.02

Сьогодні ви зрозумієте, що все те, на що ви витрачали завжди багато сил і нервів, насправді робиться швидко, легко і навіть із задоволенням. А значить, особисте життя не така вже й складна штука – будь-якому її аспекту можна радіти щиро, сильно і від душі.

Риби
19.02 – 20.03

Сьогодні до вас дійде, що багато з того, що ви робите в особистому житті, ви робите даремно. Тому, хто вам небайдужий, ваші зусилля не приносять ніякої користі, та й задоволення від них теж небагато. З чого випливає логічний висновок, що вам слід витрачати свою енергію на щось більш обдумане.

You cannot copy content of this page