fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 12 квітня 2022 року

Любовний гороскоп

Овен

Цього дня у вашої коханої людини буде доволі єхидний та грайливий настрій. Тому навіть на ваше бажання поговорити серйозно і відверто він жартуватиметься, безмірно вас цим дратуючи. У принципі, якщо ставитися до цього простіше, від цього можна отримати задоволення.

Телець

Сьогодні ви зрозумієте, що те, що зараз відбувається у ваших стосунках із вашою коханою людиною, дуже відрізняється від того, що з вами відбувалося кілька днів, місяців або років тому. Не варто висловлювати розчарування з цього приводу: можливо, тоді було гірше.

Близнюки

Будьте обережні! Сім разів відміряйте перед тим, як відрізати; десять разів подумайте перш ніж сказати що-небудь вашій коханій людині. Сьогодні краще зайвий раз промовчати, ніж видати якесь не те слово, яке подіє як непогашений сірник у сухому лісі.

Рак

Сьогодні зірки рекомендують вам з вашою коханою людиною зважитися на якусь авантюру. Причому чим божевільнішою буде авантюра, тим краще. Спільне подолання труднощів має унікальну властивість гуртувати людей. Робити їх ближче та рідніше один одному.

Лев

У цей день вам дадуть якусь досить цінну пораду щодо вашого особистого життя, і вам доведеться втілювати її в життя, бо інакше радодавець може образитися. Тому навіть якщо ви не вважаєте сказане вам вірним, вдайте хоча б вигляд, що захоплені.

Діва

Сьогодні вам належить зробити важливий телефонний дзвінок, який внесе значні корективи у ваше особисте життя. Тому підготуватися до нього слід ґрунтовно: ретельно продумати мову, вимкнути все те, що може заважати та налаштуватися відповідно. Повинно вийти!

Терези

Хочете ви того чи ні, але сьогодні вам доведеться переконатися, чи справді з милим рай у курені. І чи дійсно ваша кохана людина – та сама мила. На жаль, дорогих подарунків, та й подарунків взагалі, піднести сьогодні не вдасться. Ось і побачите, що ваша половинка більше любить: вас чи ваші подарунки.

Скорпіон

Сьогодні ви зрозумієте, що деякі традиції, що виникли у вашому тандемі, вас неймовірно дратують, і ви б хотіли їх позбутися. Позбуватися варто повільно, непомітно і без особливого пафосу, щоб ваша кохана людина навіть не помітила їх зникнення.

Стрілець

Згадайте дитячу пісеньку, в якій життєствердно співалося: «І хоча нам минулого трохи шкода, найкраще, звичайно, попереду!» Ось і у вас найкращі дні вашого особистого життя ще попереду, а про тих, хто пішов, шкодувати не варто. Ностальгія – це, звичайно, добре, але не коли вона заважає рухатися далі стежками кохання.

Козеріг

Сьогодні у Козерогов висока небезпека чимось захворіти. Досить неприємним та заразним. А значить, і свою половинку цієї ж гидоти заразити. З одного боку, це дозволить вам взяти тиждень оплачуваної відпустки і отримати велике задоволення від спільного вболівання. А з іншого… Невже вам так уже хочеться хворіти?

Водолій

Сьогодні вам день вдалих покупок. Але вдалими вони будуть лише в тому випадку, якщо по магазинах ви ходитимете в товаристві вашої коханої людини, і вона все схвалить. Не варто забувати про те, що йому шопінг може виявитися не на радість, тому не зловживайте увагою вашої половинки.

Риби

Цього дня ваша кохана людина стане вашою дороговказною зіркою. Ви гори перевернете заради того, щоб стати гідним такої приголомшливої ​​людини як вона або заслужити її схвалення або похвалу. Це допоможе вам швидко і якісно змінитися на краще.

You cannot copy content of this page