fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 12 липня 2022 року

Овен
21.03 – 20.04
Мабуть сьогодні ваші шанси на зустріч з прекрасним принцом (принцесою) незначні. Зірки в цьому впевнені майже на сто відсотків, але це не означає, однак, що не треба особливо дбати про свою зовнішність. А раптом саме щодо вас зірки помиляються?

Телець
21.04 – 20.05
Сьогодні варто придумати для вашої коханої людини щось творче та цікаве. Наприклад, намалюйте емблему вашого кохання або присвятіть вашим стосункам оду чи пісню. Навіть якщо це буде не зовсім професійно, ваша половинка буде просто щасливою.

Близнюки
21.05 – 21.06
Близнюкам, схоже, доведеться займатися проблемами чужої сім’ї набагато більше, ніж своєї власної. У цьому є й плюси – вочевидь, у вашої родини нині не буде особливих проблем. Із чим ми вас і вітаємо.

Рак
22.06 – 22.07
У Раків сьогодні дуже хороший для поїздок на природу, в ліс, ближче до свіжого повітря. Ймовірно, вам слід вибратися на пікнік – але будьте обережні з вогнем. А ще краще – обійдіться без нього зовсім.

Лев
23.07 – 22.08
Сьогодні ви будете серйозно хвилюватися за вашу кохану людину, тому що її поведінка буде для вас воістину непередбачуваною. Втім, надто боятися за його життя та здоров’я не варто: він людина доросла і розсудлива, тому просто не дозволить зробити з собою щось таке, що йому не сподобається.

Діва
23.08 – 23.09
У вашому особистому житті відбуватиметься щось незрозуміле, формальній логіці воно не піддаватиметься. У вас, як і в житті дорогої вам людини, такої жодного разу не відбувалося… доведеться орієнтуватися, керуючись лише інтуїцією і, якщо це буде можливо, здоровим глуздом.

Терези
24.09 – 23.10
Сьогодні вашу кохану людину потягне на дивну, невластиву їй музику. Стиль одягу, поведінки та розмови теж зміниться, причому досить кардинально. Не треба бити на сполох, читати йому лекції про те, як правильно одягатися і говорити і оплакувати минуле кохання. Швидше за все, вже за тиждень все повернеться на круги свої.

Скорпіон
24.10 – 22.11
Сьогодні вам гірко усвідомлюватиме, що у вашому особистому житті щось не вийшло і не збулося, а могло б стати набагато кращим. Але історія не знає умовного способу, і жити вам доведеться з тим, що вам тепер залишилося. А залишилося, повірте, не так мало, і це зовсім не так сумно.

Стрілець
23.11 – 21.12
Цього дня зірки рекомендують вам зробити невеликий подарунок вашій коханій людині. Просто так без приводу. Презент повинен бути маленьким, витонченим і не зобов’язуючим. Зрештою, в першу чергу вашій половинці буде приємна ваша увага.

Козеріг
22.12 – 20.01
У цей день ви можете зробити безліч помилкових висновків з вчинків особи, яка вас цікавить, кожен з яких вас або надмірно радуватиме, або так само надмірно засмучувати. І, зауважте, без будь-яких підстав. Тому просто прийміть все як є і не мудруйте лукаво.

Водолій
21.01 – 18.02
Сьогодні вам належить ухвалити дуже важливе рішення. Тому, перш ніж відповісти «так» чи «ні» – порадьтеся з тими, кому довіряєте. Подивіться ситуацію їх свіжим, незамутненим поглядом. Це не тільки дозволить вам уникнути помилки, а й зблизить вас із вашими рідними та близькими.

Риби
19.02 – 20.03
Сьогодні ви з великою ймовірністю можете припустити досить прикру помилку, яка серйозно зіпсує ваші стосунки з вашою коханою людиною. Щоб цього не сталося, зірки рекомендують бути уважнішими і не робити ризикованих дій.

You cannot copy content of this page