fbpx
Перейти до вмісту

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 12 листопада 2022 року

  • від

Овен
21.03 – 20.04

Овни можуть дізнатися про кохану людину щось нове, якщо сьогодні виявлять увагу до дрібниць. Варто спробувати, якщо, звичайно, ви не вважаєте коханого повною досконалістю і не боїтеся зруйнувати цю ідеальну картину якимось нюансом, що не зовсім вписується в неї.

Телець
21.04 – 20.05

Цей день обіцяє бути досить напруженим – якщо вам вдасться викроїти пару хвилин на те, щоби сказати комусь комплімент, можете вважати, що сьогоднішню норму особистого життя ви вже вичерпали. Решту часу доведеться поділити між менш романтичними заняттями.

Близнюки
21.05 – 21.06

У цей день головне, щоб вам було затишно та комфортно. Для досягнення цієї мети хороші усі засоби. До речі, ніхто не забезпечить вам потрібні умови краще, ніж кохана людина, тож натякніть їй на свої бажання. Втім, якщо він натяків не розуміє, варто обійтися своїми силами.

Рак
22.06 – 22.07

Сьогодні надмірна вразливість і чутливість призведуть лише до того, що ви станете надмірно гостро реагувати на кожне слово чи дію вашої коханої людини, а отже, гіпертрофовано сприймати все те, що вона хоче зробити чи сказати.

Лев
23.07 – 22.08

Сьогодні вас чекає непроста розмова з вашою коханою людиною. Можливо, в процесі ви з’ясуйте кілька неприємних для себе істин, з якими вам доведеться або змиритися, або категорично не погодитися, але тоді зараз доведеться шукати собі іншу кохану людину.

Діва
23.08 – 23.09

Сьогодні вам абсолютно несподівано запропонують розпочати романтичні стосунки. Причому ви явно не чекатимете такого випаду з боку цієї людини, тому сильне здивування вам гарантовано. Втім, ви швидко візьмете себе в руки і дасте відповідь. Який – вирішувати вам.

Терези
24.09 – 23.10

Сьогодні вам не варто надто покладатися на вашу кохану людину, навіть якщо вона дуже відповідальна і надійна. Нехай все, що може від вас залежати, залежить тільки від вас, інакше буде велика ймовірність помилитися і отримати зовсім не той результат, який хотілося б.

Скорпіон
24.10 – 22.11

Сьогодні ви досить швидко втомитеся від суспільства вашої коханої людини. Тому зірки рекомендують під будь-яким приводом постаратися позбавити себе цього суспільства якнайшвидше, щоб не нашкодити собі і вашій половинці. Головне зробити це максимально тактовно.

Стрілець
23.11 – 21.12

Виявляється, ваше завдання на сьогодні набагато простіше, ніж ви думали та очікували. Ваша половинка розкриє вам очі на реальний стан речей, і вам дуже захочеться її поцілувати за такі радісні новини. Не варто відмовляти собі у цьому маленькому задоволенні. Та й їй буде приємно.

Козеріг
22.12 – 20.01

Сьогодні ваша кохана людина підготує вам подарунок. Можливо, це не буде приємна дрібниця в красивій упаковці або давно обіцяна грандіозна покупка, однак у будь-якому випадку, ви будете дуже радий тому, що цей ваш день висвітлила поява чогось нового та світлого, зробленого від душі.

Водолій
21.01 – 18.02

Присвятіть вашій коханій людині якийсь вірш. Або п’єсу. Або подвиг на худий кінець – убийте дракона або посуд помийте. Загалом, будь-яке безумство, навіть найрозумніше, в ім’я любові буде на благо вашим романтичним відносинам.

Риби
19.02 – 20.03

Ви будете схильні сильно вагатися, яким би не був привід для роздумів. Вам навряд чи можна чимось допомогти – намагайтеся тільки, щоб у оточуючих побачивши ваші роздуми не запаморочилася голова від співчуття. Якщо хтось дасть пораду – приймайте. Може, він і не найкращий, проте допоможе вам вийти з трансу.