fbpx
Перейти до вмісту

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 12 лютого 2022 року

Любовний гороскоп для кожного знаку зодіаку 

Овен

Сьогодні вашій коханій людині захочеться спробувати, а чи зможе вона ще в когось, крім вас, закохатися. І він старанно займеться експериментами, добре, якщо у вашу відсутність. Дайте йому зрозуміти, що вам такий стан речей не подобається. Або вам і справді все одно?

Телець

Сьогодні ваша кохана людина розповість вам про щось напрочуд цікаве та захоплююче. Намагайтеся продемонструвати всю гаму почуттів, щоб вашій половинці стало ясно: вам дійсно цікаво те, що ви чуєте і ви хотіли б продовження банкету.

Близнюки

Сьогодні ваш друг може досить серйозно образитися на вас за те, що ви звертаєте на нього набагато менше уваги, ніж на вашу кохану людину. Так, друзям теж властиво ревнувати, хоч як це парадоксально. Намагайтеся відреагувати оперативно та адекватно.

Рак

Сьогодні ви спокійно зможете поєднувати роботу з особистим життям, якщо, звичайно, не вважаєте за краще віддатися особистому життю цілком. Однак цього не радимо — нудьгуєте. Краще провести день діяльно і завершити його не менш діяльним вечором, відчуваючи повне задоволення скоєним.

Лев

Сьогодні вам доведеться постійно тримати себе в рамках, смикати і стежити за своєю поведінкою. Це буде непросто, однак ще складнішим виявиться вирішення складної ситуації, в якій можете опинитися ви і ваша кохана людина внаслідок вашої непередбачливості.

Діва

Сьогодні ви досить швидко втомитеся від суспільства вашої коханої людини. Тому зірки рекомендують під будь-яким приводом постаратися позбавити себе цього суспільства якнайшвидше, щоб не нашкодити собі і вашій половинці. Головне зробити це максимально тактовно.

Терези

Неможливо подобатися всім і прожити життя без ворогів чи недоброзичливців. Сьогодні ви це зрозумієте на вашому власному прикладі або на прикладі вашої коханої людини. Як ви розумієте, день буде не з простих, але він допоможе вам зміцнити ваші стосунки з вашою половинкою, нехай навіть і таким, не найприємнішим шляхом.

Скорпіон

Згадайте про ваше перше кохання або про друге дитинства. Якщо у вас збереглися координати цих людей – зателефонуйте або напишіть. Вони ж зробили такий внесок у розвиток вашої особистості, зробили так багато для того, щоб ви стали таким, яким ви є зараз! Стати їх приємним сюрпризом, вісточкою з минулого, їх усмішкою цього дня.

Стрілець

Згадайте ваші перші побачення. Все було так романтично, так повітряно, так тендітно і невагомо… Спробуйте сьогодні воскресити ваші почуття. Сходіть разом у ту кафе, де ви сиділи вперше, пройдіться тією самою вулицею, замовте морозива… Це допоможе вам стати ще ближче один одному!

Козоріг

Сьогодні вашій коханій людині буде дуже легко зробити вас дійсно щасливою: від неї буде потрібно мінімум фізичних, моральних і душевних сил для досягнення такого приголомшливого і дивовижного ефекту. Нехай він продовжиться максимально довго!

Водолій

Сьогодні вашій коханій людині постійно здаватиметься, що ви хочете її розіграти, причому іноді у неї виникатиме повне відчуття того, що розіграти її ви хочете якось дуже прикро. Постарайтеся його якось у цьому переконати, інакше результат може бути сумним.

Риби

Сьогодні ваша кохана людина на вас покладатиметься трохи більше, ніж зазвичай, що змусить вас серйозно замислитися про те, наскільки вона самостійна і здатна вижити в цих джунглях суворої повсякденності без вас. Може, варто дати можливість вирішити щось самостійно?