fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 12 лютого 2023 року

Овен – У цей день ви відчуєте, що втомилися і вам давно набридла вся ця канитель у вашому житті. Найбільшим вашим бажанням стане мир та спокій. А значить, ваша кохана людина виявиться воістину скарбом, якщо докладе всіх зусиль для створення атмосфери цілковитого благополуччя.

Телець – Тельцям, схоже, належить зробити дуже важливу справу. До того ж негайно. Швидше за все, сьогодні вся сім’я виявиться відірвана від своїх занять, щоб допомогти вам у цьому найважливішому процесі. Треба сказати, особливої подяки домашні до вас із цього приводу не випробовуватимуть.

Близнюки – Сьогодні вашій коханій людині ніколи вирішуватиме ваші проблеми, як морального характеру, так і всіх інших. Тому будьте готові до того, що вас не розумітимуть, вам не приділятимуть належної уваги та подібним діям. Побудьте самостійним.

Рак – Сьогодні техніка буде проти ваших стосунків із вашою коханою людиною. Мобільні телефони, інтернет, автобуси, машини і навіть метро активно перешкоджатимуть вашій зустрічі. Однак якщо ви все ж таки зустрінетесь незважаючи на обставини, побачення вийде незабутнім!

Лев – День сприятливий для походів усім сімейством на полювання чи риболовлю. Втім, якщо вам дуже шкода бідних звірят і нещасних йоржів, цілком можна вудки та рушниці з собою не брати і з автобуса не виходити. Якщо вийти з нього все-таки хочеться, захопіть з собою фотоапарат.

Діва – Сьогодні Діви будуть дещо схильні до драматизації ситуації, що склалася. Можливо, в сім’ї щось йде не так, як ви припускали раніше. Не варто боятися йти на відкритий конфлікт – це допоможе вам дістатися до суті.

Терези – Сьогодні вам варто поступитися своїми амбіціями – на другій чаші терезів лежить щось дуже важливе для вашої коханої людини. Свого ви досягнете – просто трохи пізніше, а зараз пріоритетом мають стати його інтереси.

Скорпіон – Сьогодні вашій коханій людині захочеться зробити якийсь подвиг в ім’я вашого кохання. Втім, подвиг у результаті може так і залишитися не досконалим через нерішучість і сором’язливість головного героя. У ваших силах підтримати його починання та бажання.

Стрілець – Ви завжди настільки уважні і запобігливі вашій коханій людині, що вона, цілком можливо, приймає це як належне. Якщо вас не влаштовує такий стан речей, спробуйте цього дня позбавити вашу половинку тих чи інших привілеїв. Може, щось у її поведінці тоді й зміниться.

Козеріг – Схоже, у вас хтось закоханий без пам’яті. Огляньтеся – цілком імовірно, сьогодні ви це нарешті помітите. Якщо вам здасться, що нещасний дуже страждає, постарайтеся йому допомогти. Не хочете зв’язуватися з ним будь-якими стосунками – добийте.

Водолій – Сьогодні велика ймовірність зустріти людину, яка відіграє дуже важливу роль у вашому особистому житті. Можливо, вона не стане вашою другою половинкою і навіть кимось схожим. Але може статися так, що він вас з нею познайомить або посварить назавжди.

Риби – Цього дня вам дуже захочеться з кимось пофліртувати. Причому наявність постійної коханої людини вас бентежити не буде: це ж не зрада, зрештою, а лише легке загравання, на зразок тренування власної привабливості та чарівності. Головне, щоб і це зрозумів.

You cannot copy content of this page