fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 12 серпня 2022 року

Овен
21.03 – 20.04

Сьогодні вдалий день для того, щоб почати захоплюватися вашою коханою людиною. Причому будь-який з його іпостасей, бо кожна з них буде гідною щирого захоплення. Втім, на все розпорошуватися не варто: якоїсь однієї чи двох буде більш ніж достатньо.

Телець
21.04 – 20.05

У Тельців з’являться гостре бажання зробити несподіваний сюрприз своїй другій половині. Може, ви чимось завинили днями? Для подарунка зірки радять вибрати щось екстравагантне. Наприклад, коробку дорогих сигар або нову пахучу нижню білизну. Інтуїція вас не підведе – сюрприз вдасться на славу!

Близнюки
21.05 – 21.06

Сьогодні вам варто дуже швидко розквитатися з вашими справами, щоб приділити нарешті якнайбільше часу вашій коханій людині. Йому настільки не вистачає вашої уваги, що кожна спільна хвилинка буде сприйматися ним як справжнісіньке щастя.

Рак
22.06 – 22.07

Сьогодні ваша кохана людина над вами жартуватиме, причому досить-таки прикро. Прийде вам або терпіти це, або отримувати від цього задоволення, або чесно йому зізнатися в тому, що вам таке звернення не до вподоби. У будь-якому випадку, ситуацію до краю краще не доводити.

Лев
23.07 – 22.08

Якщо вам сьогодні стане дуже сумно, гляньте на небо. Вашій коханій людині ця порада теж підійде, але буде дієвішою, якщо на небо ви подивіться разом, обнявшись і притиснувшись один до одного. Жодні логічні викладки та бурхливі обговорення не принесуть вам такого полегшення.

Діва
23.08 – 23.09

Сьогодні вашій коханій людині захочеться внести якусь різноманітність у ваше мляве життя, і для цієї доброї мети вона не пошкодує ні сил, ні часу. Навіть якщо вас у вашому способі життя все влаштовує, гідно оцініть його зусилля.

Терези
24.09 – 23.10

Сьогодні вашій коханій людині буде ніколи відволікатися на задушевні розмови з вами, тому постарайтеся якось запам’ятати всі ті теми, які ви хотіли б обговорити – і обговоріть їх потім, у більш сприятливій обстановці та у відповідний час.

Скорпіон
24.10 – 22.11

Сьогодні вашій коханій людині може стати страшно. Зміна погоди – це, можливо, і якісь зміни у ваших відносинах, можливість перевернути сторінку та почати з нуля. З чистого аркуша… А йому так хочеться, щоб усе лишилося так, як було. Може, підете йому назустріч?

Стрілець
23.11 – 21.12

Сьогодні вашій коханій людині буде дуже просто принести вам задоволення будь-якого роду. Однак не факт, що він скористається своїми унікальними можливостями та зробить усе у кращому вигляді. Вам залишається тільки сподіватися на те, що невелике диво все ж таки відбудеться.

Козеріг
22.12 – 20.01

Сьогодні ваша кохана людина блисне перед вами ерудицією, та такою, що вам залишиться лише дивуватися, звідки вона стільки всього різного та цікавого знає. Нехай ваше захоплення буде щирим, а знання вберуться і залишаться з вами надовго, щоб допомагати вам у майбутньому.

Водолій
21.01 – 18.02

Сьогодні ви самі не знатимете, чого хочете від вашої коханої людини. А тому не знатимете, чого від нього чекати – і будь-яка його дія, будь-яка його реакція на вашу поведінку викликатиме у вас лише негативні емоції. Намагайтеся просто нічого не чекати – так може бути простіше.

Риби
19.02 – 20.03

Сьогодні вам захочеться пограти у мільйонера. Ви розкидатимете гроші праворуч і ліворуч, виконуючи будь-яку примху своєї половинки. Вона, звісно, ​​буде щасливою. Намагайтеся не захоплюватися: завтра і настрій може змінитися, і гроші закінчитися. А вимоги коханої людини внаслідок сьогоднішнього гулянку значно зростуть.

You cannot copy content of this page