fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 12 січня 2022 року

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 12 лютого 2022 року

Овен

Сприятливий день для спільної побудови довгострокових планів. Дуже довгострокових та вельми спільних. Тобто, грубо кажучи, де ви будете за п’ять-десять років, які у вас цілі на ці роки, що ви плануєте робити і яким чином розвиватимуться ваші стосунки. Якщо ні до чого путнього в результаті не прийдете, хоч помрієте.

Телець

Сьогодні вашій коханій людині буде непросто зізнатися в непристойності деяких своїх намірів. Можливо, це навіть не стосуватиметься вас чи виявиться справами давно минулих днів, переказами старовини глибокої, однак, так чи інакше, це частина його історії і, отже, душі, а з цим треба рахуватися.

Близнюки

Сьогодні для вас дуже важливо розвеселити вашу кохану людину, змусити її посміхнутися вашому жарту, анекдоту, натяку або підколу. Якщо це вийде – можете сміливо вважати себе справжнісіньким переможцем. Якщо ж ні – що ж, вам є чого прагнути.

Рак

Сьогодні ви ненароком дізнаєтеся, якої думки про вас ваша кохана людина, що вона думає насправді про вашу особистість і ваші з нею відносини. Отримані відомості слід ретельно проаналізувати. І якщо вони добрі – не розслаблятися і не зазнавати. А якщо погані – що ж, виправити щось вам під силу.

Лев

Людина, про існування якої ви ще вчора не підозрювали, сьогодні може стати для вас найближчою і рідною. Можливо, ваше почуття буде як бурхливим, настільки і неміцним, проте воно однозначно буде коштувати того, щоб його випробувати. У будь-якому разі, безцінний життєвий досвід вам не завадить.

Діва

Не варто заходити за межу і перегинати ціпок. Якщо ваша кохана людина не хоче вам про щось розповідати, ховається від вас, закривається – то не треба ні на чому наполягати. Правди ви все одно не досягнете, а ось на грубість нарватися можете. І ви навіть не уявляєте яку!

Терези

Цього дня зірки рекомендують вам побоюватися гучних слів та палких зізнань у глибоких почуттях. Велика ймовірність того, що це не більше ніж поза чи емоції, які вже за кілька годин залишаться в минулому. На відміну від фраз, що запам’яталися.

Скорпіон

Пам’ятаєте, як ви у дитинстві відзначали перший день нового навчального року? Чому б не повторити те саме в тій же компанії? Серед друзів цілком може опинитися та людина, в яку ви давно були закохані, а з родичами можна заради такої справи і ваше нинішнє кохання познайомити. На хвилі гарного настрою та ностальгії дуже вдале знайомство може вийти.

Стрілець

Сьогодні вам чекає досить відповідальна розмова з вашою коханою людиною, яка в ідеалі повинна закінчитися прийняттям досить важливих рішень і рядом серйозних висновків. Цілком можливо, він позначить нову віху у ваших стосунках. Втім, зовсім необов’язково.

Козоріг

Саме час озирнутися на всі боки. Десь поруч ходить той, з ким ви цілком можете прожити довге та щасливе життя. У вас уже є сім’я, і ​​ви цілком щасливі? Тим більше вдивіться в обличчя – тут ходить ваша найдорожча половина. Їй теж буде приємно ненароком з вами зустрітися. Щоправда, можливо, доведеться пояснювати одне одному, що ви тут робите.

Водолій

Здається, ви почали думати стереотипно. Якщо квіти, то троянди; якщо цукерки, то шоколадні; якщо на побачення, то на підборах або краватці. Чому офіційні троянди не замінити простими ромашками, розкішні шоколадні цукерки – смішними мармеладками, а каблуки та краватки – зручними кросівками та светром? Будьте гнучкішими!

Риби

Цього дня не варто все вирішувати за вашу кохану людину. Він може прийняти рішення і самостійно, причому цілком може зробити це оригінальним і несподіваним для вас чином. Використовуйте ще один шанс краще дізнатися про вашу другу половинку!

You cannot copy content of this page