fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 12 січня 2023 року

Овен – Спільна праця нині не зблизить вас ні з ким – тільки викличе роздратування. Так що якщо у ваших планах стоїть завдання комусь сподобатися, краще віддати перевагу спільному відпочинку. Він і приємніший.

Телець – Сьогодні вашій коханій людині буде непросто взяти себе в руки і змусити робити щось корисне для ваших стосунків. Мабуть, таке відбуватиметься тому, що він не відчуватиме потреби в будь-яких діях. Може, ви йому в цьому допоможете?

Близнюки – Безумству хоробрих співаємо ми пісню! Необдумані вчинки – ось девіз вашого сьогодення! Чим більше ви думаєте, що далі сказати чи зробити, тим гірше у вас це виходить. Тож не думайте! Перше рішення для вас сьогодні – найправильніше! Саме воно дасть найкращі результати!

Рак – Сьогодні вашій коханій людині дуже захочеться отримати від вас якийсь речовий доказ ваших почуттів. Лист, листівку, маленький подарунок – все, що можна потримати в руках і зберегти на добру пам’ять про цей етап ваших стосунків, хоч би яким він був.

Лев – Вам потрібна людина, якій ви справді цікаві як особистість. І якщо ваша половинка такими приємними особливостями не має, то сьогодні можна задуматися, а чи справді половинка ваша. Бути разом – це не лише говорити, а й слухати, не лише бути зрозумілим, а й розуміти… Прикро, якщо ваша кохана людина цього не розуміє.

Діва – Зовсім небагато залишилося до того заповітного дня, коли збудуться ваші мрії. І вашу кохану людину теж. Тому сьогоднішній день пройде на собачій вахті в очікуванні дива. Головне – не сваритись у цьому самому процесі очікування, бо інакше воно може і не відбутися.

Терези – Зателефонуйте батькам! Або якщо живете разом, скажіть їм, що ви їх любите. А краще нічого не кажіть, а просто зробіть те, що вони давно просили і до чого у вас не доходили руки: поличку прибийте, раковину полагодите, килим вибийте. До речі, якщо після цього ви виявите увагу до батьків вашої коханої людини – то добра на цьому світі стане ще більше!

Скорпіон – Імовірна невелика неприємність у будинку – дитина може розбити улюблені парфуми, або чоловік прийде трохи напідпитку. Поставтеся до всього філософськи – адже нічого страшного не сталося! Жінкам-Скорпіонам порада – сховайте негативні емоції сьогодні подалі. Чоловікам – не вплутуйте в бійки, інакше вам міцно дістанеться!

Стрілець – Сьогодні вам здасться, що ваша кохана людина вас зовсім не розуміє і, більше того, розуміти зовсім не хоче. Вам варто задуматися про те, наскільки доступно і популярно, ви йому все пояснюєте і чи розумієте ви його самі. Може ви не хочете прислухатися до того, що він вам каже?

Козеріг – Сьогодні з вами станеться щось таке, що змусить задуматися про потребу та доцільність ваших стосунків із вашою коханою людиною. Будь ласка, зробіть це! Правильні висновки з того, що сталося, вплинуть на ваше подальше життя!

Водолій – Сьогодні вашій коханій людині буде непросто пояснити вам, у чому ви неправі і чому не варто чинити так, як ви вважаєте за потрібне. Однак йому зробити це все ж таки вдасться, якщо ви будете здатні хоч крапельку критично дивитися на себе збоку.

Риби – Сьогодні якесь мінімальне недотримання правил пристойності вашою коханою людиною змусить вас серйозно задуматися про мотиви такої його неввічливої поведінки. Страшно подумати, які висновки ви зможете зробити із звичайної відсутності слів «дякую» чи «до побачення!». Тільки чи потрібно це?

You cannot copy content of this page