fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 12 травня 2022 року

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 12 травня 2022 року

Овен
Не вимагайте від вашої коханої людини неможливо, та й можливої ​​теж не вимагайте: сьогодні вона залишатиметься глухою до ваших прохань і благань, бо їй здаватиметься, що вона й так найкраще знає, що треба робити. Доведеться вам прийняти його в цей день таким, яким він є.

Телець
Сьогодні Тельці будуть дещо схильні до драматизації ситуації, що склалася. Можливо, у сім’ї щось йде не так, як ви передбачали раніше. Не варто боятися йти на відкритий конфлікт – це допоможе вам дістатися до суті.

Близнюки
Сьогодні призначте вашій коханій людині романтичне побачення в якомусь дуже гарному чи затишному містечку. Нехай ваше побачення пройде особливо романтично, тепло та радісно… Зовсім як на самому початку історії вашого кохання. Чи це побачення і стане її початком?

Рак
Якщо на сьогодні у вас запланована важлива розмова з коханою людиною, а ви ніяк не можете її завести, спробуйте просто підійти до цієї розмови з іншого боку. Яка різниця, з чого починати і чим закінчувати – було б утримання правильним, потрібним та гідним.

Лев
Зараз у вас напружений період у плані ваших стосунків із коханою людиною. У вашому житті сталося вже щось значуще, і щось не менш значуще має статися. А сьогодні вам належить насолоджуватися кожною хвилиною затишшя. Оцініть ці моменти належним чином.

Діва
Сьогодні вам варто разом з вашою коханою людиною подбати про когось: про дитину, домашню тварину або плюшевого звіра. Головне, щоб ваші теплі почуття були спрямовані на якусь істоту, яка цих почуттів потребує. І воно поверне вам їх сторицею.

Терези
Не вимагайте жодних пояснень – нині ваш коник – розуміння. Якщо ви зможете виявити його в достатньому обсязі, вам зарахується. А чіплятися з розпитуваннями — не варто.

Скорпіон
Сьогодні у вас буде унікальна можливість дізнатися, як до вас ставиться ваша кохана людина насправді. Чи від нього, від його близьких друзів чи ненароком – не так важливо. Головне, у ваших руках виявиться безцінна інформація, яка допоможе вам поводитися з вашою половинкою значно адекватніше.

Стрілець
Сьогодні вам варто виявити чудеса витримки та стійкості. Вони вам більш ніж стануть у нагоді під час спілкування з вашою коханою людиною, бо в цей день це завдання ніяк не можна буде назвати легким. Якщо ви впораєтеся з нею, можете сміливо подарувати собі медаль. Хоч би шоколадну.

Козеріг
Сьогодні вашій коханій людині доведеться чимось допомогти вам по господарству. Причому доброю порадою він відбудеться навряд: або в магазин побіжить, або до миття посуду приєднається, або виявиться прикутим до плити. Головне, щоб це не дуже налякало.

Водолій
Сьогодні ваша кохана людина буде зайво ревнива і недовірлива, тому будьте готові до того, щоб виправдовуватися за кожну вашу дію, слово чи бажання. Всі вони здаватимуться вашій половинці більш ніж підозрілими, а тому безмежно поганими.

Риби
Сьогодні ви відчуєте себе дуже самотньо. Навіть якщо ваша половинка буде поряд із вами. Цього дня, як не прикро, вам доведеться дізнатися чи згадати, що така самота вдвох. Втім, це не так погано: вже завтра воно закінчиться, і ви зможете зітхнути з полегшенням.

You cannot copy content of this page