fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 12 жовтня 2022 року

Овен
21.03 – 20.04

Сьогодні все буде цілком і повністю залежатиме від вашої рішучості та готовності приймати доленосні рішення. Ці рішення будуть даватися вам нелегко, бо на карту буде поставлено як ваше щастя, так і щастя вашої коханої людини. Але крім вас цього зробити буде нікому.

Телець
21.04 – 20.05

Сьогодні вашій коханій людині буде дуже непросто попросити вас про якусь ласку, бо вона свято віритиме в те, що цим створить вам додаткові проблеми в житті. Якщо ви свято впевнені у зворотному, постарайтеся переконати все ж таки вашу половинку в тому, що звернутися до вас необхідно.

Близнюки
21.05 – 21.06

Сьогодні ви зрозумієте, що зараз вас немає. Ви згадуєте про те, яке колись у вас було чудове (або нещасливе) кохання, або розмірковуєте про те, яким нещасним (або чудовим) воно буде в майбутньому. Можливо, варто припинити аналізувати ситуацію і, розслабившись, отримувати задоволення?

Рак
22.06 – 22.07

Ракам зірки рекомендують сьогодні більше працювати. Ну або хоча б демонструвати оточуючим імітацію діяльності настільки бурхливою, що в них відпало б бажання приставати до вас зі своїми проблемами. Насамперед це стосується саме членів сім’ї – вони особливо активно будуть зазіхати на вашу увагу.

Лев
23.07 – 22.08

Сьогодні вашій коханій людині буде непросто зрозуміти, що ви хотіли б від неї почути або отримати, тому вона спробує вгадати самостійно. Можливо, його спроби здадуться вам досить незграбними – а може, продемонструють рідкісну проникливість.

Діва
23.08 – 23.09

Нудно вам сьогодні не буде точно! Це зірки гарантують. Ваша друга половинка влаштує вам таке веселе життя, що ви захочете пощади та спокою. І буде ваше бажання виконане, але, на жаль, не сьогодні. Доведеться насолоджуватися скаженим ритмом цього дня. Більше нічого й не залишається…

Терези
24.09 – 23.10

Сьогодні вам буде досить важко змусити себе прийняти будь-яке рішення, яке вплине на долю, настрій і, можливо, щастя вашої коханої людини. Однак ви й самі знаєте про необхідність такого рішення – нічого не вдієш.

Скорпіон
24.10 – 22.11

Ваше щастя не за горами. Воно прийде не сьогодні, але вже цього дня ви побачите його краєчок, його шматочок, його світло, яке обіцятиме вам безліч усіляких благ попереду. Що ж, готуйте рамочку для фотографії, на якій буде незабаром відображена ваша мрія.

Стрілець
23.11 – 21.12

Сьогодні ви зрозумієте, що особисте життя можна влаштувати набагато простіше, ніж воно було у вас влаштоване до цього дня. Втім, не поспішайте її терміново перебудовувати: простіше і раціональніше – не завжди краще і правильніше. Може, варто все залишити так, як є?

Козеріг
22.12 – 20.01

Проведіть вечір за переглядом фільмів. Таких, які вам подобаються. Спокійний сімейний вечір допоможе лягти бурі пристрастей, що кипить останнім часом у ваших душах. Можливо, завдяки цьому тихому вечору вам вдасться уникнути великої сварки, що назріває.

Водолій
21.01 – 18.02

Сьогодні вашій коханій людині буде дуже непросто зрозуміти, що ви від неї хочете і, головне, навіщо. Мета багатьох ваших дій, слів чи бажань залишиться для нього таємницею за сімома печатками, і тільки безмірна довіра до вас не дозволить йому збунтуватися.

Риби
19.02 – 20.03

Сьогодні якась третя сила, яка від вас жодним чином не залежатиме, завадить вам реалізувати якісь ваші плани в галузі особистого життя. Проте намагайтеся протистояти їм і зробити все можливе для того, щоб ніщо не змогло зіпсувати вам спільного дня або вечора.

You cannot copy content of this page