fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 13 березня 2022 року

Любовний гороскоп

Овен

Будьте терпимими. Так, це важко. Ваша половинка – далеко не подарунок, так що не дивно, що вам періодично хочеться від неї втекти. Але якщо ви разом – значить, вам це навіщось потрібно. Доведеться терпіти або припиняти скандали і примхи, або їм потурати. Вибір залишається за вами.

Телець

Сьогодні вам весь час щось заважатиме. В результаті ви можете запізнитися на побачення або забути виконати прохання, яке отримали від коханої людини і обіцяли обов’язково виконати. Про наслідки можете самі здогадатися — чи не завести будильник?

Близнюки

У цей день вам буде нелегко змиритися з тим, що ваша кохана людина захоплена ще чимось чи кимось крім вас. Тому ревнощі стануть почуттям цілком природним і закономірним, з ним треба буде якось упокоритися і вжитися, хоча б на 24 години.

Рак

Сьогодні ви дізнаєтеся, що ваша кохана людина – скарб. Але не в сенсі скриня з дорогоцінними металами, зарита в землю з незрозумілими цілями, а цілком собі справжнє, володіння яким є щастям, причому таким, що бажаючі вам позаздрити встануть у довгу чергу.

Лев

Сьогодні у разі негараздів в особистому житті зірки рекомендують звернутися за порадою до людини, яка не знає особисто вашої коханої людини і вперше чує про вашу нелегку життєву ситуацію. Тоді його поради будуть неупередженими, оригінальними і, цілком можливо, цінними.

Діва

Сьогодні вам може здатися, що стосунки з вашою коханою людиною вичавили з вас усі соки, зробили вас слабкою, немічною і нездатною радіти красам цього світу. Може, варто якось припинити це неподобство?

Терези

Сьогодні ви зрозумієте, що все, що ви робили, ви робили недаремно. Можливо, результати будуть не зовсім такими, як ви очікували: не такими яскравими, не такими оптимістичними, не такими романтичними. Проте якими вони будуть явно, і це вже великий плюс. Отже, ви можете рухатися далі дорогою вашого кохання.

Скорпіон

Сьогодні вашій коханій людині захочеться всього й одразу, причому одночасно. Тому або він виявить чудеса комбінаторики, і в нього все вийде, або саме вам доведеться вибирати пріоритетні напрямки у його бажаннях та допомагати йому у їх реалізації.

Стрілець

Сьогодні вашій коханій людині буде непросто створити для вас той світ, який вам потрібен. Напевно, основною причиною цього стане ваше нерозуміння того, що йому потрібне, неправильне цілепокладання. Отже, ваше основне завдання – не винаходити велосипед, а побудувати його за існуючими кресленнями.

Козоріг

Сьогодні вашій коханій людині непросто буде довести всьому світу в цілому і собі зокрема, що він гідний такого щастя як ваше кохання, яке несподівано впало йому на голову або несподівано раптом усвідомилося. Може, допоможете йому в цьому?

Водолій

Будьте сьогодні терпимими до капризів вашої другої половинки. Їх сьогодні буде більш ніж достатньо і вистачить на цілий взвод дуже терплячих і безмежно люблячих людей, проте витримати цей натиск вам доведеться на самоті. Потім самі собі зможете медаль видати – за відвагу.

Риби

Здається, у турботах ви зовсім забули про свою другу половинку! Терміново приймайте це! Квіти дівчатам дарувати потрібно не лише на день народження, а й чоловіки потребують одеколонів та верстатів для гоління не раз на рік. Сьогодні – День Подарунків для Улюблених, от і біжіть швидше за магазинами!

You cannot copy content of this page