fbpx
Перейти до вмісту

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 13 грудня 2021 року

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 13 грудня 2021 року

Овен

Сьогодні вашій коханій людині буде непросто зрозуміти, що ж ви хочете сказати тією чи іншою своєю дією, тому вона трактуватиме їх якось по-своєму і робитиме з них свої, дуже дивні та своєрідні висновки. Намагайтеся зрозуміти, що за ними стоїть, і як з цим боротися.

Телець

Сьогодні вам захочеться стати справжнім чарівником і почати творити для вашої коханої людини справжні чудеса. Однак для цього вам буде просто необхідно знати, що ці чудеса сприймуться їм адекватно, з теплом і вдячністю. Намагайтеся в цьому переконатися.

Близнюки

Сьогодні звертайте увагу на тонкощі у поведінці вашої коханої людини. Вони розкажуть вам багато про що, на відміну від того, що вам буде говорити прямим текстом. Тому в цей день ви можете розжитися чудовими висновками з поведінки вашої половинки. Тільки не захоплюйтесь.

Рак

Сьогодні вашій коханій людині буде непросто зрозуміти ваші бажання та наміри. Вони здаватимуться йому нелогічними, неправильними та надуманими. Постарайтеся донести до нього їхній глибокий зміст, доцільність і, головне, ваше до них трепетне ставлення.

Лев

Сьогодні зірки рекомендують вам нагадати вашій половинці про те, що ви її любите. Або розповісти про це вперше, якщо до того ви жодного разу не наважувалися на такий відважний, але справді чесний вчинок. Головне – впевненість у тому, що вас зрозуміють і дадуть відповідь вам взаємністю.

Діва

Сьогодні ви відчуєте себе незатишно, начебто вас розглядають через збільшувальне скло у пошуках недоліків, вад, шлюбу. Зробіть висновки — чи дійсно вам хочеться бути поруч із тим, хто схильний оцінювати вас частинами?

Терези

Цього дня вашій коханій людині доведеться виконати кілька не дуже приємних зобов’язань, що значною мірою позначиться на його настрої. На жаль, і на вашому теж, бо всіма своїми переживаннями та неприємними відгуками він буде щедро ділитися з вами.

Скорпіон

Сьогодні вашій коханій людині буде дуже непросто попросити вас про якусь позику, бо вона свято віритиме в те, що цим створить вам додаткові проблеми в житті. Якщо ви свято впевнені у зворотному, постарайтеся переконати все ж таки вашу половинку в тому, що звернутися до вас необхідно.

Стрілець

Сьогодні зірки рекомендують у складну хвилину радитися з вашою коханою людиною з спірних питань та приймати рішення лише після того, як отримаєте її на те схвалення. Рішення, прийняті наодинці, з високою ймовірністю, не виявляться правильними. На жаль.

Козоріг

Постарайтеся сьогодні не бути надто сентиментальним, хоч це буде й нелегко. Вашій коханій людині не вдасться розвіяти ваш сум, навіть якщо він цього дуже захоче, а таке бажання малоймовірне. Так що пустити сльозу ви зможете тільки віч-на-віч з собою, а це зовсім не так цікаво.

Водолій

Нехай сьогоднішній день буде романтичним із ранку до самого вечора. Почніть його з легкого спільного сніданку, протягом дня надсилайте вашій половинці теплі та ласкаві СМС, увечері зробіть їй невеликий подарунок і нагадайте, як ви її любите. Нехай сьогодні буде звичайне свято вашого незвичайного кохання!

Риби

Сьогодні ваша кохана людина дасть вам дуже цінну, але абсолютно марну пораду, яку практично неможливо буде втілити в реальному житті. Втім, хоча б вислухати його варто: може, знайдеться крихта здорового глузду в цьому величезному задумі?