fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 13 грудня 2022 року

Овен – Сьогодні вам варто довести вашій коханій людині, що ви найкращі, єдині і неповторні і вона ніколи не знайде більшого скарбу, ніж ви. Тільки в цьому випадку він почне дійсно цінувати вас і доглядати за вами саме так, як ви того хочете.

Телець – Сьогодні вашій коханій людині дуже захочеться певності у ваших відносинах. Зірки радять йому її дати хоча б у невеликих кількостях, інакше згодом утримати вашу половинку буде досить складно: вона піде шукати визначеність в іншому місці.

Близнюки – Сьогодні вашій коханій людині терміново потрібно виконати пару-трійку невідкладних справ, тому якийсь час їй буде не до вас. Не ображайтеся і не намагайтеся з’ясовувати ставлення: щойно зі справами буде залагоджено, він стане цілком вашим.

Рак – У цей день дуже рекомендується ознайомитися з такою чудовою наукою, як психологія. Вам було б корисно, нарешті, розібратися в мотивації низки загадкових вчинків чоловіка – інакше він може віддати перевагу більш тямущому супутнику життя. Чоловікам це буде не так необхідно, але теж не зашкодить.

Лев – Сьогодні ви виявите, що ваша кохана людина – справжнісінький фанат своєї справи: він буде вам розповідати про свою роботу або своє ж хобі з таким вогнем у погляді, що ви цілком можете здивуватися: про вас він з таким вогнем не говорив ніколи. Може, тільки при вас?

Діва – Згадайте ваші перші побачення. Все було так романтично, так повітряно, так тендітно і невагомо… Спробуйте сьогодні воскресити ваші почуття. Сходіть разом у те кафе, де ви сиділи вперше, пройдіться тією самою вулицею, замовте морозива… Це допоможе вам стати ще ближче один одному!

Терези – Сьогодні вам у жодному разі не можна згадувати минуле. Аналізувати його та порівнювати з тим, що у вас є зараз. Ваша кохана людина не заслуговує на таке з нею поводження і зовсім не винна в тому, що до неї у вас хтось є. Нехай це ваше кохання буде як перше, хоча б цього дня.

Скорпіон – Сьогодні вашій коханій людині не захочеться про щось вас просити і вмовляти вас на щось. Він терпляче чекатиме, поки ви самі домовитеся і погодитеся, а якщо такого дива не станеться, сильно на вас образиться, тому що очікування не співпадуть з результатом.

Стрілець – Якщо раптом із вашою половинкою щось трапиться, сьогодні ви це обов’язково і дуже гостро відчуєте. Вашого ментального зв’язку можна буде лише позаздрити! Втім, сподіватимемося на те, що цей зв’язок вам не знадобиться і зірки перестрахувалися так, про всяк випадок.

Козеріг – Сьогодні вам варто у всьому прислухатися до порад друзів: вони скажуть саме те, що найбільше підходить для вас і вашої коханої людини на даний момент. Однак йому про ваші консультації знати не варто: нехай думає, що все це плоди виключно вашого розумового процесу.

Водолій – Сьогодні вашій коханій людині буде досить важко перебувати поряд з вами, оскільки ваш характер не можна буде назвати цукровим при найближчому розгляді, а вашій половинці захочеться саме спокою, стабільності та відсутності будь-яких негативних емоцій.

Риби – Сьогодні вам буде сумно та самотньо, незважаючи навіть на присутність вашої коханої людини у безпосередній близькості від вас. Однак ця сама присутність допоможе вам впоратися з найсильнішими нападами душевного болю і навіть зустріти їх із посмішкою.

You cannot copy content of this page