fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 13 липня 2022 року

Овен
21.03 – 20.04
Сьогодні найбільш вдалий день для того, щоб розлучитися з привидами минулого, які заважають вам будувати ваше щасливе та райдужне особисте життя. Зробити це буде нелегко, вони вчепяться у вас як реп’ях і не захочуть від вас відриватися ні за які пряники. Але хто тут головний?

Телець
21.04 – 20.05
Сьогодні у вашому житті щось стрімко зміниться, причому незрозуміло в який бік. Вам знадобиться потім не один тиждень, а може, й не один місяць для того, щоб адекватно оцінити наслідки цього дня. Поки що варто покладатись лише на свою інтуїцію, більше нічого вам не допоможе.

Близнюки
21.05 – 21.06
Сьогодні вашій коханій людині захочеться з вами пограти в хованки, в кішки-мишки та в інші ігри, подібні до цих. Іншими словами, вам цілий день доведеться відгадувати загадки, шукати чорну кішку в темній кімнаті та займатися іншими не менш цікавими речами.

Рак
22.06 – 22.07
Сьогодні вам слід прислухатися до думки вашої коханої людини. Він, швидше за все, даватиме вам дуже слушні поради і вигадуватиме нетривіальні вирішення ваших проблем. Кажуть, дві голови краще за одну. Згадати хоча б двоголового орла та Змія Горинича.

Лев
23.07 – 22.08
Сьогодні ваша кохана людина радісно дивитиметься на всі ваші дії, тому що буде твердо знати, що все те, що вами робиться – все на краще. Втім, ви не повністю розділятимете його впевненість, і тому періодично вас будуть обурювати сумніви.

Діва
23.08 – 23.09
Сьогодні у вас з’явиться несподіваний конкурент, який матиме цілком певні види на вашу кохану людину. У ваших силах зробити так, щоб цей суперник залишив надію, а заразом і вашу половинку у спокої. І краще, якщо вона про це нічого не дізнається.

Терези
24.09 – 23.10
Сьогодні вашій коханій людині дуже захочеться щось вам довести, причому дуже для неї важливе. На ваш погляд це важливе виявиться зовсім не таким необхідним, тому ви будете слухати його неуважно і упускати ланки логічного ланцюга, чим ризикуєте дуже його образити.

Скорпіон
24.10 – 22.11
Сьогодні ви будете важко розуміти один одного, хоч ваші переговори і вестимуться однією мовою, зрозумілою і вам, і вашій коханій людині. Що ж, або ви виробите якийсь новий спосіб спілкування, від безвиході, або упокоритеся з тим, що у вас є і постараєтеся перечекати цей день.

Стрілець
23.11 – 21.12
Сьогодні ваша кохана людина ставитиметься до вас як кришталевої вази, а до ваших стосунків – як до чогось ще більш тендітного та дорогоцінного. Це супроводжуватиметься безліччю переживань з його боку. Постарайтеся його заспокоїти в міру можливості.

Козеріг
22.12 – 20.01
Цього дня у вас разом із вашою коханою людиною чудово вдасться виховати маленьку дитину. Або бодай провести з ним день. Якщо це буде ваша дитина, вона може щиро здивуватися, з чого б тато і мама раптом стали йому найкращими друзями. Чужа ж дитина закохається в таких чудових дядька і тітку з першого погляду.

Водолій
21.01 – 18.02
Водоліям сьогодні корисно пробігтися магазинами, особливо тими, де продають меблі. Зірки радять саме сьогодні вам зайнятися переплануванням інтер’єру. Однак не забудьте радитись у всьому зі своєю другою половиною.

Риби
19.02 – 20.03
Люди завжди хочуть хліба та видовищ, чи не так? Хліба вам не обіцяємо, ну а видовищ – у надлишку. Зірки вам радять разом із чоловіком взяти квитки на концерт, до театру чи хоча б у цирк. Культурні заходи нині сприйматимуться на ура.

You cannot copy content of this page