fbpx
Перейти до вмісту

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 13 листопада 2022 року

Овен
21.03 – 20.04

Нині слід твердо пам’ятати, що ви відповідальні за тих, кого приручили. Адже коли ви доглядали кохану людину, домагаючись її розташування, ви поводилися трохи інакше, ніж зараз? Поверніться в ті часи, спонукайте ніжним, лагідним, уважним і розуміючим партнером.

Телець
21.04 – 20.05

Сьогодні вашій коханій людині не доведеться довго вмовляти вас, щоб ви прийняли від неї допомогу. Ви її приймете з радістю і абсолютно добровільно, бо іншого виходу у вас просто не буде. Намагайтеся гаряче і щиро йому за це подякувати.

Близнюки
21.05 – 21.06

Сьогодні вашій коханій людині захочеться трохи побути деспотом і тираном, тому він намагатиметься нав’язати вам свою думку і змусити діяти вас так, як цього хочеться йому. Ваше завдання – заявити про свої права на свободу думки та дій, причому чим рішучіше, тим краще.

Рак
22.06 – 22.07

Сьогодні вашій коханій людині буде досить важко зорієнтуватися в ситуації, що швидко змінюється, і вона почуватиметься на надувному плоту посеред бурхливого океану. Не у ваших силах утихомирити стихію, але допомогти в управлінні плотом ви цілком у силах.

Лев
23.07 – 22.08

У житті вашої коханої людини постала якась проблема, вирішити яку вона може лише за вашою допомогою. Якого роду допомога йому знадобиться, сказати складно не лише зіркам, але навіть і йому самому, проте ви це якимось чином зрозумієте. Любляче серце завжди все розуміє без слів.

Діва
23.08 – 23.09

Не варто сьогодні приймати поспішних рішень. Швидше за все, вони виявляться невірними, і ви зробите нещасним не тільки себе, а й близьких людей, щодо яких ви ці рішення і прийняли. Тому краще всі десять разів зважте, переконайтеся, що ви хочете робити – і тільки після цього робіть.

Терези
24.09 – 23.10

Цей день стане ще однією важливою віхою в історії ваших стосунків. З яким почуттям ви його згадуватимете і чи захочете ви взагалі це робити – залежить цілком і повністю від вас і вашої коханої людини. Ви можете вплинути на обставини, що склалися, і змінити їх на вашу користь.

Скорпіон
24.10 – 22.11

Сьогодні ваша кохана людина на вас покладатиметься дещо більше, ніж зазвичай, що змусить вас серйозно задуматися про те, наскільки вона самостійна і здатна вижити в цих джунглях суворої повсякденності без вас. Можливо, чи варто дати йому можливість вирішити щось самостійно?

Стрілець
23.11 – 21.12

У цей день головне, щоб все робилося легко і, як то кажуть, без напруги. У тому числі й щодо справ любовних. Все, що насолоду, все правильно, а якщо задоволенню всупереч, то варто задуматися про доцільність цієї дії. Може, без нього можна буде якось обійтися?..

Козеріг
22.12 – 20.01

Сьогодні вашій коханій людині буде невтямки, що ви починаєте щось для того, щоб її життя стало ще яскравішим, радіснішим і насиченішим. Тому затівайте, нічого не боячись: сюрприз повинен буде вийти обмінним. Якщо, звісно, ​​все піде за планом.

Водолій
21.01 – 18.02

Сьогодні вам доведеться почати розбиратися в специфіці роботи вашої коханої людини. Принаймні деякі її тонкощі доведеться пізнати досконало, щоб стати повноцінним помічником і порадником у його нелегкій справі, а отже, неоціненною людиною.

Риби
19.02 – 20.03

Сьогодні у вас із вашою коханою людиною в черговий раз виявиться дивовижна схожість інтересів, однакові епізоди у ваших біографіях, приголомшливі збіги в образі мислення. Можливо, ви навіть говоритимете хором! Що ж, коли так, то вас дійсно можна назвати половинками один одного.