fbpx
Перейти до вмісту

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 13 лютого 2022 року

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку

Овен

Сьогодні вашій коханій людині стане погано і самотньо, настільки, що лише ваше перебування поряд з ним, морально чи фізично, буде здатне підтримати його хоча б небагато. Тому постарайтеся ні на крок не відходити від нього. Так буде краще для нього та спокійніше для вас.

Телець

Сьогодні ваша кохана людина буде дуже цікаво розповідати про якісь абсолютно не цікаві вам речі, причому настільки нецікаві, що ви будете здивовані, дізнавшись, що, насправді, і про це можна дізнаватися без особливих нудьг і огид. І чому ваша половинка не була вашим шкільним учителем?

Близнюки

Сьогодні зірки радять вам з’їсти якнайбільше всяких смаколиків. Разом, звичайно. Процес годівлі коханої людини з ложечки піде на користь не тільки їй (нарешті поїсть нормально і не заляпає!), а й вашим стосункам. Це мило, зворушливо і кумедно. І дуже романтично.

Рак

Будьте обережні та попереджувальні при спілкуванні з вашою коханою людиною. Йому сьогодні досить важко буде розуміти ваші жарти та підколи, та й взагалі всі ваші слова він сприйматиме буквально. Намагайтеся говорити йому лише те, що хочете сказати – не більше і не менше.

Лев

Сьогодні вашій коханій людині захочеться якось визначити своє місце у вашому житті. З’ясувати він це спробує або манівцями, що наводять питаннями і напівнатяками, або безпосередньо. Намагайтеся найбільш точно описати йому ситуацію, що склалася.

Діва

Якщо у вас щось не виходить, спробуйте знайти інший спосіб досягнення мети. Якщо об’єкт ваших зітхань із завидною завзятістю не реагує на ваші листівки та подарунки, може бути. варто знайти іншу тактику? Наприклад, помучити його сьогодні мовчанням та холодністю. Як йому без вас доведеться?

Терези

Сьогодні вашій коханій людині важко буде зрозуміти ваші докази. тому що ви намагатиметеся говорити з ним мовою розуму. А він вам відповідатиме мовою серця. Постарайтеся все ж таки знайти середнє арифметичне, хоч це буде зовсім не так просто.

Скорпіон

Вдалий день для того, щоб розширити коло знайомств. Можливо, настав час представитися батькам вашого обранця? Обговоріть це питання. І, якщо наважитеся, постарайтеся справити на них найкраще враження.

Стрілець

Не варто розлучатися з тими, кого любиш. Як у принципі, так і цього дня особливо. Постарайтеся бути якомога ближче до вашої коханої людини, не тільки фізично, а й духовно. Просто обійняти його у цей день буде замало. Прийде ще й зрозуміти.

Козоріг

Все, що скаже вам сьогодні ваша половинка, ви вважатимете дурістю, причому далеко не завжди обґрунтовано. Такий у вас буде суперечливий настрій. До речі, це може серйозно її образити, тому не варто надто захоплюватися. Не варто самостверджуватись за рахунок близької вам людини.

Водолій

Сьогодні вашій коханій людині буде непросто змиритися з тим, що вона не може вам допомогти у вирішенні тієї чи іншої вашої проблеми, навіть якщо її бажання буде дуже сильним. Намагайтеся втішити його та створити йому хоч якусь ілюзію можливості допомоги.

Риби

Сьогодні ви зрозумієте, що ваша кохана людина схожа на якогось певного забавного звірка: зайця, слона, жирафа, бегемота або когось у цьому роді. Намагайтеся знайти для нього фігурку або зображення цього звірка – нехай воно стане його талісманом.