fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 13 лютого 2023 року

Овен – Сьогодні вам достатньо буде просто перебувати разом. Навіть якщо за вечір ви і двох слів не скажете, оскільки кожен буде зайнятий своєю справою (читанням, в’язанням, приготуванням або приготуванням їжі), все одно ви світитиметеся спільним щастям і світлом, одним на двох.

Телець – Сьогодні вам захочеться стати справді другою половинкою для вашої коханої людини. Отже, логічним його продовженням, його невід’ємною частиною, його думкою та почуттям. Втім, це не так романтично, як важко, проте спробувати варто, хоча б ненадовго.

Близнюки – Сьогодні ваша кохана людина намагатиметься відучити вас від якоїсь шкідливої звички, яка дуже заважатиме вам у досягненні вашої мети, хоч ви цього усвідомити і не можете. Якщо ви об’єднаєтеся у досягненні цієї високої мети, у вас все обов’язково вийде.

Рак – Сьогодні ви зробите багато хибних висновків щодо намірів вашої коханої людини виходячи з її поведінки, але, що найстрашніше, при цьому ви будете свято вірити в те, що ваші висновки є істиною в останній інстанції. Може, не варто так самовпевнено покладатися на свою непогрішність?

Лев – У цей день вашій коханій людині буде далеко не байдуже, що ви думаєте чи відчуваєте, тому вона без кінця вас про це розпитуватиме, допитуватиме і перепитуватиме. А значить, якщо ви не хочете чесно йому про все розповідати, доведеться вигадати вельми правдоподібну версію.

Діва – У вашої коханої людини напевно є мила пристрасть, яка ні до чого не зобов’язує хобі або зворушлива прихильність до чогось. Наприклад, він колекціонує рожевих слоників або не може пройти повз кондитерський магазин. Подаруйте йому сьогодні нову фігурку в його колекцію або порадуйте солоденьким! Зробити людину щасливою зовсім не складно.

Терези – Сьогодні вашій коханій людині захочеться зробити вам приємний сюрприз. Можливо, цей сюрприз піде дещо врозріз із вашими планами і тому виявиться не настільки приємним, як хотілося б. Проте так чи інакше подібну ініціативу треба активно заохочувати.

Скорпіон – Сьогодні ви як ніколи випромінюватимете оптимізм! Тому ваша половинка цілком може підзарядитись від вас життєвою енергією, як від повноцінної батарейки. А йому це швидше за все знадобиться: зміна погоди чомусь вплине на його настрій. Як добре, що на ваш – ні!

Стрілець – Цього дня зірки не рекомендують вам сподіватися лише на себе. Згадайте про те, що у вас є людина, яка завжди рада вам допомогти, бути поруч або просто потримати за руку для підняття бойового духу. Постарайтеся не зловживати його увагою, але й не ігнорувати його.

Козеріг – Цього дня не забудьте про якусь важливу подію, яка ось-ось трапиться в житті вашої коханої людини або щойно сталася. Обов’язково привітайте його з цим, поспівчуйте або будь-яким іншим чином виявіть свою небайдужість до того, що в нього відбувається.

Водолій – Чи впевнені ви в тому, що кажете те, що відчуваєте, а відчуваєте те, що кажете? Сьогодні така впевненість буде для вас надзвичайно важливою. Справа в тому, що ваша кохана людина може не взяти до уваги те, що ви кривите душею, і повірити кожному вашому слову. І ображатиметься згодом більш ніж безглуздо.

Риби – Вам сумно. Ви ностальгуєте. Ви хочете повернутися туди, де було світло, добре і радісно, а в майбутньому ви таких фарб не бачите. Не хвилюйтесь: вони обов’язково будуть. Усміхніться своєму сьогодні, нехай навіть крізь сльози, і вірте у щасливе завтра, яке неодмінно прийде.

You cannot copy content of this page