fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 13 серпня 2022 року

Овен
21.03 – 20.04

У Овнів сьогодні в сім’ї майже все буде добре. Це може навести вас на підозри, що десь щось не так, і від вас щось намагаються приховати. Не варто плекати свою недовірливість – вам все це здається. А якщо й не здається, краще було б скористатися моментом і відпочити душею, поки вам так намагаються догодити.

Телець
21.04 – 20.05

Проведіть день спокійно: крик та сльози не вирішують проблем, антидепресанти – теж не вихід. Потрібно просто взяти себе в руки, посміхнутися та вирішити, чого вам хочеться. Сімейство, яке трохи втомилося від ваших капризів і насупленості, буде вам дуже вдячно.

Близнюки
21.05 – 21.06

Сьогодні вашій коханій людині буде досить важко переконати вас у необхідності тієї чи іншої дії, яка здається їй доцільною, а вам абсолютно безглуздою. Втім, його дар переконувати може воістину творити чудеса, вам доведеться переконатися в цьому.

Рак
22.06 – 22.07

Ракам нині варто звузити коло спілкування до тісного сімейного та нікого в нього не впускати. Нині ви будете не надто щасливі у більш людному суспільстві, а винести саму думку того, що ви – не лідер, для вас рішуче неможливо. Краще вже провести день самітником. Заодно й сімейству трохи уваги приділіть – теж зовсім не зайве.

Лев
23.07 – 22.08

Сьогодні у вашому тандемі лідером будете не ви, хоч би як вам хотілося, щоб було навпаки. Навіть якщо ви точно знаєте, що і як треба робити в тій чи іншій ситуації, рішення цілком і повністю ляже на плечі вашої коханої людини. Чому так станеться – не знають навіть зірки. Прийде змиритися.

Діва
23.08 – 23.09

Оптимістичний настрій Дів може цього дня дати невелику тріщину. Можливо, вас сьогодні сильно засмутить якась незначна помилка вашої другої половинки. Чи не переживайте так сильно. Вчитеся у всьому шукати плюси.

Терези
24.09 – 23.10

Цього дня будь-який збій у роботі техніки сприйматиметься вами як найбільше благо, бо дасть нарешті вам з вашою коханою людиною можливість залишитися наодинці і не переривати задушевну розмову на спілкування з родичами, колегами та друзями.

Скорпіон
24.10 – 22.11

У цей день ви будете вразливі і уразливі, що виводитиме вашу кохану людину з себе. Тому постарайтеся скоротити спілкування з ним до мінімуму, особливо якщо вам не завжди вдається приховувати свої почуття. Завтра ви зрозумієте, що даремно ображалися на багато фраз і натяків, але може виявитися занадто пізно.

Стрілець
23.11 – 21.12

У цей день ваша кохана людина мимоволі скаже вам щось таке, на що ви можете дуже образитись. Втім, образа буде зовсім недоречною, оскільки такої мети ваша половинка перед собою не ставила. Однак вам варто зробити висновки з усього, що ви почуєте.

Козоріг
22.12 – 20.01

Будьте сьогодні тактовними і запобігливими вашій коханій людині. Навіть якщо ви хочете сказати йому якусь неприємну правду, яку йому слід знати, наділіть її максимально коректною формою, щоб не поранити його ніжну психіку занадто сильно.

Водолій
21.01 – 18.02

Вам сьогодні дуже спритно вдаватиметься виходити сухим із води. Навіть якщо ви будете безбожно брехати вашій коханій людині, вона все одно вас ні в чому не запідозрить і прийме ваші умовляння за чисту монету. Тільки захоплюватися цим не варто: таємне рано чи пізно завжди стає очевидним.

Риби
19.02 – 20.03

Сьогодні варто говорити вашій коханій людині про все, що вас турбує або радує, чесно і без таємниці. Тому що будь-яку фальш і нещирість він почуватиме за версту і дуже не зрадіє тому, що вона є. Тому, незважаючи на всі труднощі, постарайтеся бути щирими.

You cannot copy content of this page