fbpx
Перейти до вмісту

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 13 січня 2022 року

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 13 лютого 2022 року

Овен

Овни, будьте сьогодні особливо обережні з водою та всім, що з нею пов’язане. Перед відходом на роботу не забудьте переконатися, що крани на кухні та у ванній кімнаті надійно закриті. Якщо припустите помилку, праведного гніву сусідів вам уникнути не вдасться. У вас же оселя може перетворитися на Ноїв ковчег у сучасному виконанні.

Телець

Сьогодні вас будуть дивувати нескінченні збіги, які буквально заполонять ваше життя і, до речі, відіграють вирішальну роль у його любовному аспекті. Постарайтеся придивитися до подібних «подарунків» долі уважніше, щоб вони не стали фатальними для ваших стосунків.

Близнюки

Сьогодні вам варто згадати про людину, до якої ви були небайдужі кілька років тому. Можливо, він і не стане раптом вашою долею, тим, на кого ви все життя чекали і тому подібними казковими персонажами, проте настрій та самооцінку вам підвищить знатно.

Рак

У цей день ваша кохана людина виявиться дуже надійною людиною. З ним вам ні секунди не буде страшно, оскільки ви будете впевнені в тому, що нічого поганого з вами не станеться. Втім. сильно розслаблятися не варто, інакше ви не зможете без нього обходитися.

Лев

Сьогодні ви довго з’ясовуватимете, хто винен у тих проблемах і негараздах, які виникли між вами і вашою коханою людиною. Ви ні в чому себе звинувачувати не будете, однак, як і ваша половинка. Намагайтеся знайти компроміс і винного – інакше проблеми не зникнуть.

Діва

Цього дня вам дуже захочеться приклеїти на вашу кохану людину якийсь ярлик, який одразу пояснить вам усі особливості його характеру. Наприклад, трудяга. Або боягуз. Не варто цього робити: людина куди багатогранніша і цікавіша, ніж ви хочете собі уявити.

Терези

Сьогодні у ваших відносинах все може виявитися зовсім не так райдужно, як вам цього хотілося б. Втім, якщо не замислюватися, то може здатися, що насправді проблем ніяких і немає, і всі вони – не більше ніж плід вашої уяви. Може, так все й залишити?

Скорпіон

Сьогодні ваш тандем буде напрочуд щасливим і сонячним, йому вдасться обігріти не одне серце і висвітлити усмішкою не одне обличчя. Вам багато хто заздрить, але по-білому і по-доброму. Намагайтеся зберегти у своїй пам’яті цей день: такі на вашу частку, на жаль, нечасто випадають…

Стрілець

Сьогодні вашій коханій людині буде досить важко зрозуміти, що ви маєте на увазі, коли говорите з нею на ті чи інші теми. Мабуть, не варто намагатися щось пояснити додатково. Навпаки, вам потім смішно звіритиме ваші відчуття і прийти до консенсусу.

Козоріг

Сьогодні зайва занепокоєння за ваше спільне з вашою коханою людиною майбутнє не зробить це майбутнє більш впевненим, надійним і райдужним. Намагайтеся поставитися до такого важливого питання з невеликою часткою гумору – вона обов’язково допоможе вам у вирішенні серйозних проблем.

Водолій

Здається, що всі ваші слова, сльози та прохання марні. Істерики та сварки теж не допомагають. Вас не чують, не розуміють – навіть не намагаються! Знаєте, шепіт завжди чути краще, ніж крик. Якщо вчитель переходить на шепіт – клас замовкає. А вам треба домовитися не з класом – лише з однією людиною. Спробуйте сказати про свої бажання тихо.

Риби

Сьогодні вам не варто гнатися за чимось недосяжним та нереальним. Згадайте про синицю в руках і забудьте про журавля: у цей день він явно не буде вашим птахом. Втім, маленький шанс його зловити все ж таки з’явиться, але для цього необхідно бути абсолютно впевненим у своїх силах.