fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 13 січня 2023 року

Овен – Цього дня вам досить важко буде привернути до себе увагу представників протилежної статі, навіть якщо ви будете стильно одягнені та ідеально зачесані. Хіба що ваш зовнішній вигляд буде дуже екстравагантним і зухвалим. Але тоді схвалення від них не варто чекати.

Телець – Сьогодні зірки рекомендують вам розповісти вашій коханій людині про все, що ви відчуваєте по відношенню до неї, будь то любов, ніжність і турбота – або зневага, скептицизм і ревнощі. Нехай всі крапки над ним будуть остаточно розставлені в цей день.

Близнюки – Цього дня не варто все вирішувати за вашу кохану людину. Він може прийняти рішення і самостійно, причому цілком може зробити це оригінальним і несподіваним для вас чином. Використовуйте ще один шанс краще дізнатися про вашу другу половинку!

Рак – Якщо ви давно мріяли про те, щоб зав’язати роман із людиною з іншого міста чи держави, сьогодні найбільш вдалий для цього день. Втім, навіть якщо не мріяли, цього дня вашої згоди цілком можливо запитувати не будуть. Вам залишається побажати тільки удачі.

Лев – Сьогодні вашій коханій людині буде непросто змиритися з тим фактом, що вона у вашому житті не перший виступає в тій якості, в якій виступає на даний момент. Постарайтеся його переконати, що порядковий номер – це далеко не найголовніше у відносинах. Головне, що він єдиний.

Діва – Сьогодні вашій коханій людині буде важко зрозуміти, що ви маєте на увазі, навіть якщо ваші пояснення будуть напрочуд ясними і чіткими. Просто говорити ви в цей день будете абсолютно різними мовами. Прийде шукати якісь компроміси та точки дотику.

Терези – Ніхто не заборонить вам вважати себе розумнішим за оточуючих загалом і вашого коханого зокрема. Однак було б не зайвим, якщо у вас вистачило розуму не надто активно демонструвати свою перевагу.

Скорпіон – Цього дня ваше здоров’я буде навідріз відмовлятися відповідати вашим романтичним планам і хоч якось задовольняти запитам вашої душі, яка любить і метушиться. Доведеться вирішувати, хто в цьому тілі господар: ви чи грип, ваше кохання чи ваш нежить. Переможцю дістанеться все.

Стрілець – Сьогодні слушний день, щоб поділитися з кимось своїми потаємними думками. Робіть це не поспішаючи і подробиці. Якщо від вас ще не втекли, то справді люблять.

Козеріг – Сьогодні вас зблизить музика. Перша пісня, яку ви сьогодні почуєте, розповість вам усе про те, як розвиватимуться ваші стосунки протягом найближчого тижня. Втім, якщо пісня вам не сподобається – завжди можна вдати, що ви її не чули або чули не повністю. І почекати інший, із потрібними словами.

Водолій – Не варто сьогодні переступати деяку межу у відносинах з вашою коханою людиною. Яку ви знаєте краще, ніж зірки. Та й ваша половинка чудово її бачить. Час для такого розвитку відносин ще не настав, потерпіть небагато. Чекати справді недовго залишилося.

Риби – Сьогодні вашій коханій людині буде непросто довести вам необхідність тієї чи іншої дії, проте якщо їй вдасться це зробити, ви потім самі скажете їй спасибі, причому неодноразово. Намагайтеся повірити в те, що ваша половинка не бажає вам зла.

You cannot copy content of this page