fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 13 травня 2022 року

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 13 травня 2022 року

Овен
Овнам сьогодні корисно брати ініціативу на себе та приймати відповідальні рішення. Сім’я, як завжди, для вас на першому місці, і зірки радять вам не відчувати прихильність долі. Не перекладайте вирішення важливих проблем на інших – сьогодні ви краще знаєте, що зробити, коли та як.

Телець
Сьогодні вашій коханій людині не доведеться довго вам пояснювати, що саме вона має на увазі і як треба її розуміти. Ви і без подібних підказок чудово впораєтеся з подібним досить-таки нескладним завданням. Постарайтеся не робити це завдання для нього легкою.

Близнюки
Не варто бути занадто недовірливим і полохливим, навіть якщо поведінка вашої коханої людини цим почуттям сприяє. Не витрачайте життєву енергію на те, щоби переживати. У гіршому випадку вона вам знадобиться для того, щоб пережити те, що сталося, але нічого поганого статися не повинно.

Рак
Ракам слід поновити родинні зв’язки, які давно не підтримуються. Постарайтеся згадати, чи немає у вас якоїсь рідні, з якою сьогодні можна було б поспілкуватися. Якщо вийде, ви можете бути приємно вражені.

Лев
Сьогодні ваша кохана людина підніме досить несподіване для вас питання, на яке ви не зможете відповісти відразу і не роздумуючи. Попросіть у нього хоча б хвилину на роздуми і спробуйте цю хвилину використати якомога плідніше. Від вашого рішення залежатиме багато.

Діва
Сьогодні вашій коханій людині буде досить важко зрозуміти, що ви маєте на увазі і що хочете сказати тим чи іншим своїм вчинком. Вам досить важко йому пояснити, що таємного і додаткового сенсу ваші дії не мають, а тому їх потрібно сприймати цілком відокремлено.

Терези
Сьогодні вам буде все одно, що про вас подумає ваша улюблена людина, бо на чільне місце стане досягнення якоїсь мети. Втім, варто замислитися над тим, що буде, коли ви цієї мети досягнете: справа буде в капелюсі, а ось де опиниться ваша половинка, невідомо нікому.

Скорпіон
Сьогодні вам дуже хочеться танцювати, причому, бажано, не тільки з вашою коханою людиною, але і з іншими представниками протилежної статі. У цьому не буде ні грама невдоволення вашим нинішнім особистим життям – просто захочеться пригод та різноманітності.

Стрілець
Вашій коханій людині не позаздриш: у вас сьогодні проріжуться зубки і ви будете старанно їх усім демонструвати. І йому насамперед. Що ж, власна думка з будь-якого питання – це, звичайно, важливо, так само як безпосередня поведінка і екстравагантний стиль, але про близьку вам людину і про те, що їй може бути за вас соромно, теж варто подумати.

Козеріг
Сьогодні вам дуже захочеться поскаржитися вашій коханій людині на несправедливість долі по відношенню до вас, проте навряд чи вона зрозуміє вашу смуток у повному обсязі і зможе вас втішити належним чином. Можливо, варто спробувати впоратися з усім самостійно?

Водолій
Сьогодні ви зрозумієте, наскільки добре знаєте вашу кохану людину, всі її бажання, уподобання та уподобання. Постарайтеся зробити все можливе для того, щоб ці знання пішли тільки на користь вашим з ним відносинам, інакше навіщо вони вам потрібні?

Риби
Рибам слід трохи охолодити вогонь своїх бажань заради спокою у сімействі. Можна – просто водою: хочете пийте, хочете – купайтеся. Метати ж блискавки і палити поглядом членів сім’ї не варто – інакше є шанс через деякий час залишитися на згарищі.

You cannot copy content of this page