fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 13 вересня 2022 року

Овен
21.03 – 20.04

Сьогодні ви будете схильні до того, щоб ображатися на вашу кохану людину, причому частіше не за справу, ніж навпаки. Йому буде вкрай незатишно почуватися постійно під прицілом вашої критики, тому його дію та душевний стан не можна буде назвати адекватним.

Телець
21.04 – 20.05

Сьогодні ви зрозумієте, наскільки вам дійсно близький, дорогий і необхідний ваша коханий і наскільки без нього ваше життя було б менш радісним, легким і світлим. Не забудьте йому про це сказати і подякувати йому за сонце у своєму житті від душі.

Близнюки
21.05 – 21.06

Це зовсім не важко: «З доброго ранку» з ранку та «На добраніч» увечері. А ваша кохана людина, навіть якщо вона знаходиться за багато кілометрів від вас, буде зворушена такою ненав’язливою турботою, відчує себе потрібною, зрозуміє, що про неї пам’ятають. Дві СМС коштують не так дорого, а колосальний ефект. Спробуйте!

Рак
22.06 – 22.07

Сьогодні чудовий день для того, щоб поставити крапку на стосунках, що вичерпали себе, і почати, нарешті, розвивати нові, цікаві та перспективні. Якщо ж для вас це поки неактуально, вас можна лише привітати та побажати, щоб ця проблема перед вами не вставала довше.

Лев
23.07 – 22.08

Сьогодні ваша кохана людина виявиться невільником ваших забаганок, бо ви будете творити з ним все, що вашій душеньці завгодно і навіть трохи того, про що вона і не думала. Можливо, йому це навіть подобатиметься, але може статися і так, що реакція буде прямо протилежною.

Діва
23.08 – 23.09

Сьогодні варто присвятити спільному наведенню порядку. У кімнаті, у квартирі, у будинку – не важливо. Головне, що порядок довкола вас забезпечить і порядок усередині. Він сприятиме упорядкуванню ваших думок і почуттів і дозволить уникнути зайвих сварок та непорозумінь.

Терези
24.09 – 23.10

Сьогодні вашій коханій людині буде непросто зрозуміти, чому ви робите зовсім не так, як їй здається потрібним чи логічним. Однак цьому буде своє пояснення, яке лежить на поверхні, якщо тільки захотіти його побачити. Чи вистачить йому бажання?

Скорпіон
24.10 – 22.11

Сьогодні вам не слід занадто серйозно сприймати те, що вам буде говорити ваша кохана людина. Робіть знижку на його вразливість, душевний стан та бажання створити для вас певне враження. Не варто ображатись на його слова.

Стрілець
23.11 – 21.12

Сьогодні ваша кохана людина помітить нарешті, що з вами щось не так і не те, тому зробить якісь спроби для того, щоб ви нарешті посміхнулися і стали трішки більш відкритим для цього світу. Постарайтеся зробити все можливе, щоб у вас все вийшло.

Козеріг
22.12 – 20.01

Цього дня вам варто подбати про старше покоління. Наприклад, відвідати своїх чи його батьків. Або зателефонувати їм. Або хоча б просто стареньку через дорогу перевести. Добра спільна справа для хороших людей, які потребують вашої допомоги, тільки більше зблизить вас.

Водолій
21.01 – 18.02

Сьогодні ваш будинок може продемонструвати гнітючу подібність зі здорово перенаселеним мурашником. Не інакше як до вас завітають численні гості, та ще й з наміром радувати вас своєю присутністю кілька днів поспіль. Прикиньте, чи не простіше буде поступитися рідні (так зазвичай робить саме рідня) житлоплощу і пошукати собі спокійніший куточок?

Риби
19.02 – 20.03

Сьогодні вашій коханій людині не захочеться довго спілкуватися з вами на одну й ту саму тему, бо душа її жадатиме різноманітності в неймовірних кількостях. Постарайтеся піти душі назустріч, благо це не складе вам особливих труднощів, а навпаки, принесе безліч приємних хвилин.

You cannot copy content of this page