fbpx
Перейти до вмісту

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 13 жовтня 2022 року

Овен
21.03 – 20.04

Сьогодні ваша кохана людина розумітиме вас з першого слова та погляду, причому навіть краще, ніж ви самі. А значить, вам немає жодного сенсу хитрувати і викручуватися, вигадувати якісь хитрощі, для того щоб приховати від всевидящого ока те, що коїться у вас на душі.

Телець
21.04 – 20.05

Сьогодні вашій коханій людині буде непросто зрозуміти, що добре і що погано. Вам доведеться згадати старий вірш Маяковського на цю тему і, подібно до терплячого батька, пояснювати новоявленому крихті-синові великі істини. У вас обов’язково все має вийти.

Близнюки
21.05 – 21.06

Сьогодні зірки рекомендують вам з вашою коханою людиною подивитися разом якийсь веселий, цікавий і цікавий фільм, який обов’язково підніме ваш настрій і підкине пару-трійку тем для подальшого обговорення, а значить, зробить вас ближче один до одного.

Рак
22.06 – 22.07

Ставтеся до вашої коханої людини і до всього, що вона говорить, зі здоровою часткою скептицизму. Інакше ризикуєте занадто захопитися гонитвою за черговою веселкою – і на повній швидкості уткнутися в сіру бетонну стіну. А скептицизм допоможе вам її обійти.

Лев
23.07 – 22.08

У цей день будьте обережні із вживанням гучних та різких слів. Можливо, для вас вони не будуть означати всього того, що означають насправді, а ось ваша кохана людина сприйме їх буквально. І якщо раптом ви йому скажете, що любите його як друга, то слова «як друга» він просто пропустить повз вуха.

Діва
23.08 – 23.09

Якщо ви хочете, щоб вас полюбили, полюбіть насамперед себе. Якщо ви навіть собі не потрібні, то невже знайдеться у цьому світі людина, якій ви знадобитеся?! Якщо такий є, теж розслаблятися не варто: він теоретично будь-якої миті може піти. Тому зізнайтеся собі в коханні, ласкайте своє серце – і ви побачите. що світ навколо вас стане трохи добрішим і світлішим. І ваша половинка у тому числі.

Терези
24.09 – 23.10

Сьогодні вашій коханій людині будуть спадати на думку дуже оригінальні ідеї. Настільки оригінальні часом, що ви не знатимете, як вчинити з ними, бо втілювати їх у життя було б справжнім безумством, а не втілювати – образою для вашої половинки.

Скорпіон
24.10 – 22.11

Сьогодні вашій коханій людині буде не до ліричних розмов і не до вияву знаків уваги. На жаль, на нього сьогодні обрушиться стільки проблем, що він тільки і встигатиме їх розгрібати. Намагайтеся не стати ще однією його проблемою. Вам не потрібно, щоб і вас розгребли.

Стрілець
23.11 – 21.12

Сьогодні вашій коханій людині не подобатиметься щось у вашій поведінці, проте вона цілком може посоромитися зробити вам зауваження або просто повідомити про своє невдоволення. Намагайтеся нічим не спровокувати його невдоволення або хоча б дізнатися про його причини.

Козеріг
22.12 – 20.01

Козерогам зірки радять сьогодні приділити якнайбільше часу іграм з дітьми. З дорослими вам може виявитися не дуже цікаво, та й тим особливих для розмов не знайдеться. І не намагайтеся.

Водолій
21.01 – 18.02

Ви сьогодні триматимете вашу половинку в строгості. Вас так востаннє виховували, коли вам було років зо три: це не чіпай, сюди не можна, так пристойні люди не поводяться. Навряд чи таке подобалося навіть у ранньому дитинстві. Адже ваша кохана людина вже давно не дитина… Не будьте такі суворі!

Риби
19.02 – 20.03

Іноді у стосунках із коханою людиною необхідно виявляти рішучість, твердість і навіть суворість. Для вас цього дня ця істина буде особливо актуальною. Так, непросто чинити жорстко з тим, кого любиш, але іноді в ім’я порятунку кохання це просто необхідно.