fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 14 березня 2022 року

Любовний гороскоп

Овен

Сьогодні ваша кохана людина може досить серйозно посварити вас із вашим другом. Можливо, це станеться через те, що ваша половинка приділятиме йому занадто багато уваги і надто відверто з ним заграватиме. Втім, причини можуть бути різні. Висновок один: краще не зустрічатися.

Телець

Уникайте спокуси зайнятися психоаналізом. Нічого путнього з цієї витівки не вийде, ви можете образити співрозмовника. Або налякати, що ще гірше.

Близнюки

Здається, одна епоха змін у вашому особистому житті добігла кінця, а інша ще й не думає починатися. Принаймні сьогодні. Тому якщо ви не хочете в цей день збожеволіти, придумайте для себе і вашої коханої людини якусь невинну розвагу. Нехай навіть сварку із биттям двох-трьох старих чашок. А потім спільний похід до магазину за новими.

Рак

Цього дня на вас чекає радісна зустріч із вашим давнім шанувальником, якого ви тисячу років не бачили. Можливо, була б ваша воля, ви б його не бачили ще стільки ж, але доля вашої думки чомусь не спитала. Тому навіть якщо вам зовсім не приємно бачити перед собою це обличчя, наберіться терпіння і посміхайтеся. Зрештою все це ненадовго.

Лев

Ви читаєте свою половинку як відкриту книгу. Ви заздалегідь знаєте, як вона відреагує на ту чи іншу вашу заяву. Ви відчуваєте, що вам нудно. Спробуйте подивитись на це з іншого боку! Ваша кохана людина не готує вам неприємних сюрпризів, з ним надійно та стабільно. Хіба це не щастя?

Діва

Сьогодні вашій коханій людині буде непросто зрозуміти, чому до неї у оточуючих складається саме таке ставлення. Ви як людина стороння і зацікавлена ​​цілком може їй це пояснити, причому максимально доступно, коректно і не дуже прикро.

Терези

Сьогодні зірки рекомендують вам присвятити день прослуховування музики, по можливості легкої, приємної для вух і не завантажує мозок зайвими сенсом і витіюватістю. Саме під мелодію подібного типу до вас найшвидше прийде правильне рішення щодо вашого особистого життя.

Скорпіон

У цей день ви несподівано виявите, що світ тісний. А значить, ви напевно знайомі з кимось із друзів, знайомих чи родичів вашої коханої людини. Що ж, можливо, доля у такий спосіб хоче вам щось сказати. Чи не затикайте вуха, прислухайтеся!

Стрілець

Сьогодні вашій коханій людині захочеться будь-що витягнути вас на прогулянку. Навіть якщо за вікном буде ураганний вітер, злива та виверження вулкана, це його не зупинить. Готуйтеся до небезпечної пригоди на вулицях рідного міста у компанії вашої половинки.

Козоріг

Сумний день, який цілком може змусити вас пригадати сумну історію Ромео та Джульєтти. На вашому шляху на щастя будуть вставати найбезглуздіші перешкоди, створювані, в основному, рідними та близькими. Не дозволяйте жодним вимогам домашніх змусити вас скасувати побачення!

Водолій

Сьогодні вам варто дозволити вашій коханій людині в чомусь вам допомогти, навіть якщо її допомога вам зовсім не потрібна. Йому дуже важливо буде відчути, що він вам справді потрібний як людина і вам дуже цінна його присутність поряд з вами. Інакше вам доведеться лікувати його від поганого настрою.

Риби

Сьогодні вам, можливо, доведеться вислухати кілька досить невтішних відгуків про людину, яка вам зовсім небайдужа, що може похитнути вашу віру в неї. Тримайтеся міцніше – вірити наговорам – остання справа.

You cannot copy content of this page