fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 14 червня 2022 року

Овен
21.03 – 20.04
Поспішайте! У вас набагато менше часу, ніж вам це могло здатися. Ваше щастя ось-ось відійде з перону в невідомому вам напрямку, і вам треба будь-що затримати його тут, не дати йому вислизнути. У вас ще може все вийти… Треба тільки дуже захотіти.

Телець
21.04 – 20.05
Сьогодні вашій коханій людині захочеться якось з вас пожартувати. Навряд чи його жарт виявиться справді вдалим, але він щиро хотів зробити так, щоб ви посміхнулися, а не засмутити чи образити вас. Тому постарайтеся відреагувати з його дії максимально коректно.

Близнюки
21.05 – 21.06
Ваше дружелюбність здатне розтопити навіть лід. Сьогодні воно зіграє певну роль у ваших стосунках із коханою людиною. Завдяки позитивному настрою ви зможете гасити будь-які спалахи з боку партнера. Але не перестарайтеся, інакше вами почнуть маніпулювати.

Рак
22.06 – 22.07
Сьогодні вам буде непросто зважитися на якийсь відповідальний вчинок, який цілком може змінити ваше особисте життя на краще, тому що ви боятиметеся того, що зміни відбудуться все ж таки на гірше. Втім, хто не ризикує, не п’є шампанського.

Лев
23.07 – 22.08
Сьогодні зірки рекомендують вам не ображатись на критику, висловлену вам вашою коханою людиною, а постаратися сприйняти її максимально адекватно і навіть спробувати здійснити на практиці. Може, ваша половинка сама злякається результатів своїх порад і візьме свої слова назад.

Діва
23.08 – 23.09
Поміняйтесь сьогодні зі своєю половинкою ролями. Нехай тепер вона керує всіма вашими діями – а ви беззаперечно підкоряйтесь. Або, навпаки, спробуйте керувати кожним її кроком, відчуйте відповідальність за несамостійну людину, для якої кожне ваше слово – закон. Тепер розумієте, як вашому коханому складно із вами живеться?

Терези
24.09 – 23.10
Цього дня вашій коханій людині буде непросто переконати себе в тому, що все у вас з ним добре, правильно і прагне світлого майбутнього з тією ж інтенсивністю, що й раніше. Йому весь час здаватиметься, що щось невловимо змінилося і тепер котиться назад.

Скорпіон
24.10 – 22.11
Цього дня зірки рекомендують вам побоюватися гучних слів та палких зізнань у глибоких почуттях. Велика ймовірність того, що це не більш ніж поза чи емоції, що нахлинули, які вже через кілька годин залишаться в минулому. На відміну від фраз, що запам’яталися.

Стрілець
23.11 – 21.12
У цей день ви будете без кінця гадати, любить вас ваша кохана людина або все ж таки ні. Зірки рекомендують не гадати, не мучити долю безглуздими питаннями, а правильно сформулювати їх для вашої коханої людини. З його відповіді можна буде зробити набагато більше правильних висновків.

Козеріг
22.12 – 20.01
Сьогодні ви дуже несподівано для себе можете зустріти вашу другу половинку десь там, де найменше очікували її побачити. Вона буде зовсім не такою, як ви її уявляли. Тільки, мабуть. Ще краще. І добитися її уваги виявиться цілком посильним для вас завданням!

Водолій
21.01 – 18.02
Цього дня вашій коханій людині буде сумно і самотньо, і лише ви зможете виправити його настрій. Для цього вам навіть не доведеться дізнаватися причини його несприятливого душевного стану – потрібно буде лише бути поруч, потримати за руку, обійняти і поцілувати.

Риби
19.02 – 20.03
Сімейним рибам нині може бути можливість прогулятися ліворуч – хтось спробує будувати вам очі. Зірки не рекомендують вам відповідати на заклики взаємністю. Все те, що ви спробуєте приховати зараз, стане явним незабаром, чим це загрожує вашим сімейним відносинам, розповідати, мабуть, не потрібно. Просто проігноруйте інтерес до своєї персони, і вам не доведеться пізніше розриватися між двома вогнями

You cannot copy content of this page