fbpx
Перейти до вмісту

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 14 грудня 2021 року

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 14 грудня 2021 року

Овен

Якщо у вашої пари є якісь традиції та ритуали, сьогодні не варто їм змінювати, навіть якщо вони вам набридли. Втім, поміркувати про їхню модернізацію можна. І навіть намітити перший день не забороняється. Наприклад, перше вересня: чим не потрібна дата для нового кроку?

Телець

Сьогодні вашій коханій людині буде непросто змиритися з тим, що ви особистість самодостатня і цілісна – і в принципі спокійно можете обійтися без нього. Тільки ось з ним вам затишніше, тепліше і радісніше – спробуйте йому це пояснити. Нехай це стане йому важливим аргументом.

Близнюки

Близнюкам, що особливо досягли віку 21-27 років і народилися з шостої до одинадцятої години ранку, сьогодні просто необхідно протерти в будинку всі люстри, замінити лампочки, що перегоріли, і полагодити несправні розетки. Та й взагалі з електроприладами нині варто поводитися дбайливо і з повагою – просто з міркувань профілактики дрібних домашніх негараздів.

Рак

Сьогодні вам як ніколи потрібні підтвердження того, що вас справді люблять, ви потрібні та бажані. Тому якщо таких підтверджень не буде, ви почнете тупотіти ногами, стукати кулаками і всіляко демонструвати своє незадоволення. Тільки не забудьте вказати, з якого приводу, інакше всі зусилля пройдуть даремно.

Лев

Цього дня важливу роль у вашому особистому житті відіграє знання іноземних мов та іноземної культури. При цьому не обов’язково, що вам доведеться контактувати з іноземцями. Цілком можливо, ви своєю освіченістю просто привернете до себе увагу дійсно гідної вас людини.

Діва

Цього дня ваша кохана людина намагатиметься домогтися від вас якоїсь певної реакції на її слова чи дії, проте зовсім не факт, що це вдасться. Можливо, ви просто не роздивитеся його намірів, а можливо, не захочете їх бачити. Ви впевнені, що чините правильно?

Терези

Цього дня зірки радять вам якнайбільше ходити пішки. Не тому, що це корисно для вашого здоров’я, хоча не варто, звісно, ​​і про здоров’я забувати. Просто саме під час пішої прогулянки ви можете зустріти когось, із ким захочеться піти разом.

Скорпіон

У Скорпіонів сьогодні буде настільки грайливий настрій, що їм не важко познайомитися з людиною, яка їм сподобалася. Зірки припускають, що найпростіше в цей день вам буде його зустріти у метро чи кінотеатрі, на вечірньому кіносеансі. Причому він (або вона) підійде до вас сам, відчувши вашу ауру.

Стрілець

Вдалий день для того, щоб у вашій колекції розбитих вами сердець стало на одне більше. Втім, зірки радять придивитися до претендента, щоб стати черговим експонатом: може, з ним варто обійтися якось інакше? Може, він гідний того, щоб стати вам хоч би другом?

Козоріг

У цей день ваш настрій буде цілком і повністю залежати від настрою вашої коханої людини. Причому він це повною мірою усвідомлювати не буде, тому навряд чи зрозуміє, що ви поводитесь так чи інакше завдяки йому. Може, варто йому про це розповісти?

Водолій

Сьогодні навіть не намагайтеся суперечити вашій коханій людині: свого ви не досягнете, а сварки буде не уникнути. На такому скривдженому багато води не відвезеш, та й тишею насолодитися не вдасться: ображатимуться на вас бурхливо та демонстративно. Так що простіше погодитися з усіма аргументами вашої половинки і надати їй повну свободу дій.

Риби

У цей день ви зрозумієте, що ваша кохана людина – щасливий виняток з якогось досить неприємного для вас правила. Що ж, ви можете активно порадіти із цього приводу та ще раз похвалити себе за правильний вибір. І триматися за свій скарб не однією, а двома руками.