fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 14 грудня 2022 року

Овен – Сьогодні для вас важливо виявити наполегливість у спілкуванні з вашою коханою людиною. Вона стане вам у нагоді, коли ви переконуватимете його у вашій правоті або відстоюватимете свою точку зору. Якщо ви самі не віритимете в те, в чому переконуєте – то як вам повірить він?

Телець – У ваші вікна стукає вітер змін! Впустити його або залишити зовні – ваша справа. І вашу кохану людину, зрозуміло, теж. Зміни обіцяють бути непередбачуваними, і невідомо, чи ви зрадієте їм чи ні. Тож дійте на свій страх та ризик. Довіртеся інтуїції, більше вам у цій ситуації нічого не допоможе!

Близнюки – Сьогодні ваша кохана людина потребуватиме вашої підтримки, причому аж ніяк не лише моральної. Допоможіть йому не лише словом, а й ділом. Можливо, у цій справі не буде ні грама героїзму, проте вона буде потрібна для душевної рівноваги вашої половинки.

Рак – Сьогодні ваші стосунки з вашою коханою людиною можуть несподівано змінитись у найнепередбачуванішому напрямку. Незрозуміло, на краще чи гірше – це усвідомлюється з часом. Однак, так чи інакше, приготуйтеся до того, що нічого не буде так, як раніше.

Лев – Сьогодні вам доведеться бути сильним і мужнім для того, щоб подолати ті перешкоди, які побудувала доля на шляху вашого тандему до довгого та щасливого спільного життя. Постарайтеся зробити все можливе, щоб ніщо вашому союзу не зашкодило.

Діва – Сьогодні вашій коханій людині буде дуже легко зробити вас дійсно щасливим: від нього буде потрібно мінімум фізичних, моральних і душевних сил для досягнення такого приголомшливого та дивовижного ефекту. Нехай він триватиме максимально довго!

Терези – Сьогодні варто якомога більше часу приділити вашій коханій людині. Йому просто необхідні будуть ваші увага, ласка і турбота. Прийде вам побути добрим батьком, Ангелом-Хранителем і плакальною жилеткою в єдиній особі. Розлад особистості – це, виявляється, не так страшно.

Скорпіон – Скорпіони, якщо ви днями розлучилися зі своїм партнером, зірки радять вам поки що не шукати жодної заміни. Насолоджуйтесь свободою, що звалилася на вас, проте не захоплюйтеся – вона може розчавити вас своїм тягарем. Будьте розсудливі та терплячі. Незабаром ви знайдете собі захоплююче заняття та відповідного партнера.

Стрілець – Сьогодні ваша кохана людина випромінюватиме підвищену кількість позитивних емоцій, тепла, світла та радості. Так що вам не знадобиться ні сонця, ні лампочки, ні обігрівача: все це живо ходитиме поряд з вами, сміятися, посміхатися.

Козеріг – Якщо сьогодні вам важко буде пояснити що-небудь вашій коханій людині словами, спробуйте зробити те саме за допомогою пісні. Нехай мелодія створить потрібний настрій, а слова доповнять думку, зроблять її більш досконалою та завершеною. Може, так йому стане зрозуміліше?

Водолій – У цей день вам захочеться сказати вашій коханій людині щось віч-на-віч, особисто, без присутності сторонніх. Однак навряд чи у вас це вийде: і не тому, що оточуючим так захочеться дізнатися про подробиці ваших відносин, що інтригують, а через обставини.

Риби – Сьогодні ви зробите кілька прикрих помилок під час спілкування з вашою коханою людиною, проте вони не повинні засмутити ні вас, ні її, оскільки від помилок не застрахований ніхто, і ви як розумні люди це розумієте. Хіба що неприємний осад на душі лишиться.

You cannot copy content of this page