fbpx
Перейти до вмісту

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 14 лютого 2022 року

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку

Овен

Назвіть вашу половинку якось по-особливому. Якщо вона завжди була сонечком – то сьогодні цілком може бути кошеням або зайчиком. По-перше, це дозволить їй ще раз зрозуміти, що ви до неї небайдужі, що ваші почуття динамічні. А по-друге, раптом нове ім’я дозволить відкрити нові, незвичайні риси характеру?

Телець

Сьогодні вам чомусь захочеться порівняти свою кохану людину з половинками ваших друзів. Цілком імовірно, висновки будуть невтішними, і ви всерйоз задумаєтеся про правильність вибору. Якщо вирішите, що вибір неправильний, намагайтеся чітко сформулювати чому саме. Може, вам не потрібно міняти людину, а достатньо лише змінити в ній якусь якість?

Близнюки

Сьогодні ваша думка про вашу кохану людину формуватиметься в основному під впливом близьких вам людей. Вони будуть говорити вам про те, що думають про вашу половинку, а вам залишиться лише погоджуватися чи ні. У будь-якому випадку зустрічатися з ним вам, а не їм.

Рак

Сьогодні вашій коханій людині буде незрозуміла ваша поведінка, проте вона і не захоче розбиратися в її причинах та наслідках. Просто зробить для себе кілька висновків, які якимось чином відгукнуться вам у майбутньому. Або не відгукнуться – якщо дуже пощастить.

Лев

Сьогодні поведінка коханого буде багато в чому нелогічною, незрозумілою і непередбачуваною, що, з одного боку, дуже ускладнить ваші з ним стосунки, а з іншого – зробить їх більш різноманітними, цікавими та яскравими. Головне, не боятися зробити помилок.

Діва

Сьогодні вам буде непросто розібратися у ваших почуттях, зрозуміти, що ж вас глине чи тішить. А значить, настрій у вас скакатиме абсолютно непередбачувано, і вашій коханій людині доведеться з цим змиритися, щоб почуття залишилися все ж таки позитивними.

Терези

Все у вас у житті добре і врівноважено, а хотілося б чогось такого незвичайного? Буде. Але не варто квапити події: часом людям не вистачає саме впевненості у завтрашньому дні, а от життя без пригод не буває – тож вам пощастило.

Скорпіон

У середині дня Скорпіонам (особливо жіночої статі) на думку може прийти багато неоднозначних думок. Ви можете раптом замислитись про сенс життя або про те, що сьогодні приготувати на вечерю дружину та дітям. Однак небеса не радять вам сильно заглиблюватися у свої думи – міркуйте краще про сьогодення, а майбутнє саме про себе подбає!

Стрілець

Сьогодні вашій коханій людині захочеться вам нагадати про якісь не найприємніші моменти з вашого спільного минулого. Вам, звичайно, згадувати про нього не захочеться, але все ж таки спробуйте це зробити. Зі своєї історії іноді корисно отримувати уроки.

Козоріг

Сьогодні ідеальним проведенням часу буде спільне згадування історій з дитинства. Сумні або забавні, вони стануть тим містком, який перекинеться між вами та вашою коханою людиною. Вони, безперечно, допоможуть вам відчути одне одного ще краще і створять атмосферу інтимності. Зрештою, всі ми тією чи іншою мірою вийшли з одного дитинства.

Водолій

Цього дня вам варто згадати, чому вас вчили ваші улюблені книжки. Дитячі теж підійдуть чудово: навіть із вивченого напам’ять «Колобка» можна отримати якийсь урок кохання, розуміння, терпіння та обережності. Головне, вчасно застосувати його практично.

Риби

Ваші почуття по відношенню до вашої половинки сьогодні будуть відповідати музиці Баха: урочистою, складною, трохи тривожною, переливною і шалено красивою. Втім, класичні твори погано піддаються словесному опису: найкраще послухайте самі. Матимете уявлення, з чим маєте справу.