fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 14 серпня 2022 року

Овен
21.03 – 20.04

Сьогодні ваша половинка вам дуже заважатиме у всьому, що не стосується безпосередньо її. Тому коли плануватимете обсяг роботи на сьогодні, варто про всяк випадок скоротити його на третину. Інакше сварки з коханою людиною не уникнути, а це вам зовсім не потрібне.

Телець
21.04 – 20.05

У цей день ваша допомога може знадобитися вашій коханій людині в будь-який час доби, тому будьте постійно напоготові: не вимикайте мобільний телефон або комп’ютер, готуйтеся до того, що вам доведеться досить швидко і оперативно реагувати на події, що відбуваються.

Близнюки
21.05 – 21.06

Сьогодні вами керуватиме розпач. Тільки з його допомогою ви зможете досягти неможливого у мінімальні терміни, у тому числі і в особистому житті. Тому якщо навіть ви відчаю не відчуваєте, можете спробувати довести себе до нього штучно.

Рак
22.06 – 22.07

У цей день ваша кохана людина ображатиметься на якісь ваші дії чи слова, причому в його реакції ви не побачите жодної логіки, навіть якщо дуже старатиметеся. Тому постарайтеся просто бути з ним дуже обережним і не робити необачно.

Лев
23.07 – 22.08

Сьогодні варто присвятити вибору подарунка для коханої людини. Навіть якщо до його дня народження ще дуже багато часу і взагалі жодних глобальних свят у найближчому майбутньому не передбачається, це не привід для того, щоб перестати радувати вашу половинку приємними сюрпризами.

Діва
23.08 – 23.09

Сьогодні постарайтеся бути максимально чесними з вашою коханою людиною. Будь-яка спроба щось приховати обернеться серйозними проблемами в майбутньому. Правду говорити далеко не завжди легко та приємно, але іноді легкість та приємність – не головні критерії у виборі правильної лінії поведінки.

Терези
24.09 – 23.10

Вам не здається, що хтось хоче сісти до вас на шию? У принципі, у вас є два виходи із цієї ситуації. Перший і, начебто, найлогічніший – посадити на шию і таким чином прив’язати до себе цю людину. Але з іншого боку… Подумайте, чи потрібна вам така важка ноша? Вирішувати вам, і нехай це рішення буде правильним.

Скорпіон
24.10 – 22.11

Сьогодні вам буде все одно, що про вас подумає ваша кохана людина, бо на чільне місце стане досягнення якоїсь мети. Втім, варто задуматися про те, що буде, коли ви цієї мети досягнете: справа буде в капелюсі, а де виявиться ваша половинка, невідомо нікому…

Стрілець
23.11 – 21.12

Цього дня вашій коханій людині захочеться стати для вас незамінним у всіх сферах вашого життя. Навряд чи в нього це вийде: він хоч і чудовий, але, на жаль, далеко не в усьому. Постарайтеся м’яко і тактовно йому про це сказати, щоб не витрачав сил через дрібниці.

Козеріг
22.12 – 20.01

Сьогодні вашій коханій людині буде дуже потрібне ваше розуміння та участь. Якщо він цього не отримає, наслідки можуть виявитися найсумнішими, тому постарайтеся приділити йому якнайбільше уваги і на всі його фрази хоча б співчутливо кивати.

Водолій
21.01 – 18.02

Присвятіть цей день перегляду спільних фотографій. Це дозволить вам не лише згадати атмосферу вашого щасливого минулого, але й зрозуміти, чого вам не вистачає у сьогоденні. До речі, найвдалішу можете зробити заставкою для робочого столу: вашій коханій людині це буде приємно.

Риби
19.02 – 20.03

Сьогодні вашій коханій людині непросто буде зрозуміти, навіщо ви так багато сил і енергії віддаєте вашим стосункам. Йому здаватиметься, що можна обійтися і меншими витратами. Що ж, головне, щоби це справді не заважало тому доброму, що між вами відбувається.

You cannot copy content of this page