fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 14 січня 2023 року

Овен – Сьогодні вашій коханій людині захочеться всього й одразу, причому одночасно. Тому або він виявить чудеса комбінаторики, і в нього все вийде, або саме вам доведеться вибирати пріоритетні напрямки у його бажаннях та допомагати йому у їх реалізації.

Телець – Сьогодні у вашому тандемі кипітимуть неабиякі суперечки. Причому швидше за все з непринципових питань. Просто чомусь саме сьогодні ви і ваша кохана людина надумаєте люто з’ясовувати, хто мав рацію в тому чи іншому питанні: Кант, Ніцше або сусід дядько Вася. Головне, щоб така високонаукова полеміка не довела вас до серйозної сварки.

Близнюки – Сьогодні ви захочете бути впевненим у тому, що проживете з вашою коханою людиною разом все життя і навіть трохи більше. Навіть якщо він не матиме такої твердої впевненості в завтрашньому дні, йому доведеться створити її правдоподібну ілюзію.

Рак – Сьогодні варто вірити в прикмети і неухильно їх слідувати. Звертайте увагу на чорних кішок, колекціонуйте щасливі квитки, остерігайтеся солі, що розсипалася. Все це відіграє певну роль у ваших стосунках із вашою коханою людиною і допоможе вам зберегти їх на належному рівні.

Лев – У цей день вам доведеться вирішити, наскільки вам потрібні тимчасові стосунки з приємною вам людиною, які не мають жодних шансів перейти в розряд постійних. Доведеться зважити все за і проти, допитавши із пристрастю не тільки розум, а й душу із серцем.

Діва – Сьогодні ваша кохана людина буде не в міру ревнива, що завадить вам у ваших з нею відносинах, та й взагалі не сприятиме свободі дій. Постарайтеся вселити йому повну довіру до вашої персони: вона стане в нагоді і вам, і йому для свободи совісті та дій.

Терези – Сімейним Терезам сьогодні протипоказано займатися рутинними домашніми справами. Найгірше в цій ситуації доведеться сім’ям, які складаються виключно з Терезів. Хоча – це як подивитися – разом плюнути на роботу і відправитися розважатися – це чудово. А брудна посуд – вона зачекає.

Скорпіон – Виявіть по відношенню до вашої половинки більше ніжності та любові. Їй це зараз ой як треба. Та й у вас буде глобальна потреба поділитися з ким-небудь добрими почуттями, що вас розпирають. Так поділіться ними з вашою коханою людиною, вона буде вам вдячна.

Стрілець – Якщо вже все скінчено, якщо ви давно вже знаєте, що настав час розлучитися, то сьогодні саме той день, коли можна вимовляти відповідні слова. Так, цілком можливо, що хтось із вас зовсім не хоче розлучатися, цілком можливо і бурхливе з’ясування стосунків. Але… Будь-якого іншого дня буде не краще. Буде лише гірше.

Козеріг – Ваше щастя блукає десь поруч, буквально по сусідній стежці, його тільки треба побачити. Можливо, для цього вам доведеться звернути з простого шляху і продиратися до нього через чагарники. Але в результаті воно того коштуватиме, ви і самі це зрозумієте.

Водолій – Сьогодні людина, на яку ви давно поклали око, зовсім несподівано вам зверне на вас увагу і, якщо не посоромиться, запросить вас на побачення. І тут уже важливо, щоб у відповідь не засоромилися ви і не прогавили свій шанс. Втім, приготуйтеся до розчарування: цілком можливо, об’єкт ваших тривалих зітхань виявиться не таким чудовим, як ви собі уявляли.

Риби – Направте сьогодні свою енергію у мирне русло, інакше вона зруйнує все довкола! День може принести новини, які вас або дуже сильно розчарують, або здорово порадують. Ваша реакція може бути непередбачуваною. Зірки не радять вам трощити все навколо – меблі грошей варті!

You cannot copy content of this page