fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 14 травня 2022 року

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 14 травня 2022 року

Овен
Сьогодні ваша кохана людина мимоволі завдасть вам болю, причому таку, що одужувати ви від неї будете досить довго і важко. Втім, його може виправдати те, що зробив він це справді не зі зла, а лише тому, що не подумав. Більше такого не повториться.

Телець
Час збирати каміння. Хоча б тому, що все, що ви мали, ви вже розкидали. День навряд чи принесе якісь відчутні результати, але буде важливим для досягнення проміжних.

Близнюки
Оптимістичний настрій Близнюків може дати невелику тріщину. Можливо, вас сьогодні сильно засмутить якась незначна помилка вашої другої половинки. Чи не переживайте так сильно. Навчіться у всьому шукати плюси.

Рак
День сприятливий для походів усім сімейством на полювання чи риболовлю. Втім, якщо вам дуже шкода бідних звірят і нещасних йоржів, цілком можна вудки та рушниці з собою не брати і з автобуса не виходити. Якщо вийти з нього все-таки хочеться, захопіть з собою фотоапарат.

Лев
Сьогодні вам належить задуматися про вічне – і все це з подачі вашої коханої людини. Саме він змусить вас переглянути принципи і думки, що давно стали, і кардинально поміняти до них своє ставлення, якщо пощастить, зрозуміло. Проте може й не пощастити.

Діва
У цей день ви будете старанно шукати підтвердження тому факту, що вас розлюбили і взагалі ставляться до вас набагато холодніше, ніж раніше. Постарайтеся все ж таки розслабитися, і якщо є якісь підозри, тактовно випитати все у вашої коханої людини, а не фантазувати несамовито.

Терези
Сьогодні вашій коханій людині буде непросто змиритися з тим фактом, що ви її любите не так, як вона вас. Можливо, занадто сильно, а може, занадто слабко – залежить від конкретної ситуації. Однак так чи інакше він спробує зрівняти ваші сили.

Скорпіон
Сьогодні вам буде весело спілкуватися з вашою коханою людиною. Дуже весело та дуже цікаво. Так що заряд позитиву на найближчі кілька днів вам гарантований, ви їм ще й ділитися зможете з усіма, хто страждає, благо таких навколо вас буде чимало.

Стрілець
Сьогодні виявиться, що у ваших стосунках з вашою коханою людиною все аж ніяк не так радісно, ​​світло і легко, як вам здавалося весь цей час. Втім, у ваших силах змінити ситуацію на краще, направити в корисне вам русло і зробити з неї те, що потрібно саме вам.

Козеріг
Цього дня перед вами на повний зріст постає проблема, пов’язана з коротким, але ємним словом “треба”. Обов’язки наваляться на вас важкою брилою, і справлятися з ними доведеться на самоті. На жаль, особисте життя не стане винятком: і в ньому станеться аврал місцевого масштабу.

Водолій
Постарайтеся приділяти цього дня вашій коханій людині якомога більше уваги. Проте нав’язливим не варто. Грань між цими двома станами досить тонка, але вам вдасться її намацати і, більше того, через неї не переступати. Ваша половинка це оцінить, повірте.

Риби
Будьте ласкаві та запобігливі вашій коханій людині. Зрештою, навіть якщо сьогодні він не буде схожий на кохання всього вашого життя і того, на кого ви завжди чекали, скажіть йому спасибі хоча б за ті хвилини щастя, які він вам доставив. Бажано не на словах, а на ділі.

You cannot copy content of this page