fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 14 вересня 2022 року

Овен
21.03 – 20.04

Цього дня вашій коханій людині захочеться робити все всупереч вашому бажанню, вам на зло. Це, звичайно, неприємно, але на кожну людину рано чи пізно може напасти напад суперечливості. Що ж, кажіть йому все навпаки, щоб отримати потрібну реакцію.

Телець
21.04 – 20.05

Сьогодні вашій коханій людині буде непросто пристосуватися до якихось особливостей вашого характеру, які виявляться саме цього дня. Втім, якщо у нього це все ж таки вийде, значить він дійсно любить вас і зможе бути з вами ще досить довго.

Близнюки
21.05 – 21.06

Ви так довго чекали на цей день! Тож отримайте від нього максимум задоволення! Якщо ваша кохана людина дійсно близька вам за духом і є по-справжньому рідною, вона обов’язково зрозуміє вас і підтримає всі ваші починання. Зірки сприятимуть тому, щоб у цей день збулося все те, що ви про нього нагадували.

Рак
22.06 – 22.07

Сьогодні вашій коханій людині здасться, що ви не зовсім щирі з нею: хочете якось її обдурити або вселити їй точку зору, якої ви насправді не дотримуєтеся. Постарайтеся переконати його в цьому і, якщо він має рацію, обманювати його дещо витонченіше. В ім’я доброї мети – отже, можна.

Лев
23.07 – 22.08

Сьогодні зірки рекомендують вам одягнутися якомога яскравіше та святково – і по можливості провести ніч у величезній компанії. Серед гостей, напевно, знайдеться представник протилежної статі, який зверне на вас увагу і спробує підібратися ближче до вашого серця.

Діва
23.08 – 23.09

Сьогодні вашій коханій людині захочеться похвалитися перед вами якимись своїми досягненнями та навичками. Навіть якщо ви не вважаєте те, що він робить, значним, або вмієте це робити набагато краще, зобразіть щире захоплення, заохочуйте його своєю посмішкою.

Терези
24.09 – 23.10

Сьогодні вам буде особливо складно пустити будь-яку людину на свою особисту територію. Ви сприйматимете її як свою власність і будь-який замах на неї сприйматимете в багнети. Вашій коханій людині залишається побажати триматися від вас якнайдалі, бажано на піонерській відстані.

Скорпіон
24.10 – 22.11

Події у вашому особистому житті розвиваються навіть швидше, ніж ви припускали, і перебіг їх навіть не думає сповільнюватися. А значить, ваше основне завдання полягає в тому, щоб встигати за ними і постійно бути адекватним ситуації, що змінюється. До речі, пригальмувати їх перебіг ви теж можете. Та чи варто?..

Стрілець
23.11 – 21.12

Для вас сьогодні головне – вірити в те, що все буде добре, як у дитячій казці зі щасливим кінцем. Всі проблеми з вашою половинкою зникнуть як за помахом чарівної палички, і вам знову буде здорово разом. Так, як і раніше. Якщо ви в це щиро повірите – так воно і буде.

Козеріг
22.12 – 20.01

Сьогодні вашій коханій людині не захочеться довго з вами спілкуватися на будь-які теми. Про все потроху – не більше. Тому постарайтеся якнайменше заглиблюватися в нетрі тієї чи іншої дискусії – не втоміть вашу половинку. Наслідки можуть бути сумними.

Водолій
21.01 – 18.02

Неприємності на роботі не дадуть вам цього дня як слід розслабитися у родинному колі. Однак зірки не радять вам приносити ввечері негативну інформацію додому. Будьте терплячі та запобіжні. У всіх можуть бути проблеми, і якщо кожен виплескуватиме їх на оточуючих, почнеться третя світова війна.

Риби
19.02 – 20.03

Сьогодні вашій коханій людині буде досить важко зрозуміти, чому події в її особистому житті розгортаються саме таким чином. Мабуть, ви змогли б йому на це запитання відповісти, проте з тієї чи іншої причини ви не вважаєте це за доцільне. То ви праві?

You cannot copy content of this page