fbpx
Перейти до вмісту

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 14 жовтня 2022 року

Овен
21.03 – 20.04

Не поспішайте ділитися з половинкою вашими проблемами. Вона може за вас розхвилюватися настільки, що проблем у вас додасться: заспокійливого знайти, лікаря викликати… А потім щодня доведеться звітувати про те, як ви виходите із скрутної ситуації. Воно вам треба?

Телець
21.04 – 20.05

Сьогодні вас щоразу підводитиме техніка, що активно заважатиме вашому особистому життю. Тому постарайтеся день спланувати так, щоб мінімально залежати від цієї зрадниці, особливо щодо відносин з вашою коханою людиною.

Близнюки
21.05 – 21.06

Сьогодні вашій коханій людині доведеться кожне своє слово підтверджувати справою, якщо вона захоче, щоб ви їй повірили. Втім, деякий кредит довіри ви за час ваших зустрічей вже заробили, тому, можливо, вдасться обійтися і полегшеною версією, чого вам зірки від душі бажають.

Рак
22.06 – 22.07

Сьогодні вашій коханій людині буде непросто зважитися на якусь дуже важливу дію, яка докорінно змінить ваші з нею стосунки, та й взагалі ваше особисте життя. Тому постарайтеся зробити все можливе, щоб не давити на нього: рішення має бути абсолютно щирим.

Лев
23.07 – 22.08

Цього дня ваша кохана людина зізнається вам у якихось своїх точках зору на ту чи іншу проблему, про які раніше чомусь замовчувала, що створить дуже відчутні проблеми у спілкуванні та взаєморозумінні. З іншого боку, він все ж вам зізнався, що теж багато про що говорить.

Діва
23.08 – 23.09

Сьогодні вашій коханій людині буде холодно, сумно і самотньо, і тільки у ваших силах буде припинити це неподобство, приголубивши, обійнявши і втішивши вашу половинку. Якщо ви зробите це правильно, тобто так, щоб воно подіяло, ви навіть здивуєтеся, якою ласкавістю та ніжністю вам дадуть відповідь.

Терези
24.09 – 23.10

Сприятливий день для спільної творчості. За що б ви не взялися з вашою коханою людиною на пару, все вам вдаватиметься на п’ять із плюсом. Тож ваша поема увійде до анналів світової літератури, а кулінарним шедевром захоплюватимуться всі щасливі дегустатори.

Скорпіон
24.10 – 22.11

Сьогодні зірки рекомендують вам зібратися разом із вашими спільними друзями в якомусь кафе і мирно посидіти за філіжанкою чогось міцного чи гарячого, поговорити про життя, посміятися та побудувати планів на сто років уперед. Це дозволить вам розвіятися та ще раз відчути, що ви з вашою коханою людиною – єдине ціле.

Стрілець
23.11 – 21.12

Вдалий день для того, щоб зробити щось вперше. Наприклад, перший раз поцілувати вашу кохану людину або вперше освідчитися їй у коханні. Якщо ви не зробите цього разу, невідомо, коли вам ще представиться така унікальна можливість.

Козеріг
22.12 – 20.01

Сьогодні вашій коханій людині буде непросто змиритися з тим, що ви поводитеся не зовсім так, як вона вважає за потрібне і передбачає логічним. Постарайтеся зробити все можливе для того, щоб здивування ваших вчинків його не засмучувало і приносило лише позитивні враження.

Водолій
21.01 – 18.02

У цей день ваша кохана людина стане справжнісінькою дитиною, маленькою і примхливою. А вам доведеться поводитись як дбайлива, але строга мама: балувати, виховувати і, головне, любити. Інакше він вийде з-під вашого контролю та більше ніколи туди не повернеться.

Риби
19.02 – 20.03

Сьогодні у вас буде пісенний настрій. Цілий день ви співатимете собі під ніс (а може, і на весь голос) ваші улюблені пісні. Добре, якщо у вас є чутка. Якщо ж ні – залишається лише поспівчувати вашим рідним та близьким. У такому разі постарайтеся співати тихіше чи із собою наодинці. До речі, спільний спів із коханою людиною лише зміцнить ваш союз.