fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 15 березня 2022 року

Любовний гороскоп

Овен

Сьогодні не забудьте відіспатися перед цієї ночі: вона виявиться дійсно багатою на любовні пригоди та сильні враження. Ваші серце і душа ризикують втомитися, тому дайте їм попередній заряд сил, щоб вони витримали все від початку і до кінця.

Телець

Сьогодні ви довірятимете вашій коханій людині на двісті відсотків, навіть якщо вона нічим такої довіри не заслуговуватиме. Постарайтеся не перестаратися в цій нелегкій справі, щоб потім не засмучуватися і не докоряти собі за таку необачність.

Близнюки

Сьогодні вашій коханій людині захочеться продемонструвати вам, який він розумний і самостійний і тим самим змусити вас ним пишатися. Однак подібна його дія може викликати у вас і зворотну реакцію, яку ви все ж таки постарайтеся тримати при собі.

Рак

Сьогодні вашій коханій людині буде сумно усвідомлювати, що багато з того, що він зробив заради вас, він зробив даремно, бо це не здобуло над вами необхідного йому ефекту. Намагайтеся зробити все можливе для того, щоб він не дуже засмучувався з цього приводу.

Лев

Сьогодні вашій коханій людині не доведеться довго просити вас щось зробити: ви будете згідливі і поступливі. Головне, щоб не надто, щоб ні в кого не було можливості сісти вам на шию і, звісивши ніжки, поїхати до Прекрасного Далека. І у вашої половинки у тому числі.

Діва

Найкраща імпровізація – та, яка ретельно відрепетована. Сьогодні це правило саме для вас: спонтанні рішення не сприятимуть покращенню вашого особистого життя. Тому зірки рекомендують ретельно обдумати і діяти за заздалегідь приготовленим планом.

Терези

Намагайтеся сьогодні бути максимально впевненим у ваших силах. Тільки в цьому випадку ви досягнете прихильності цікавого вам представника протилежної статі або ж потрібної реакції вашої коханої людини. Терпіння і труд все перетруть.

Скорпіон

Сьогодні багато чого у вашому особистому житті залежатиме від ваших витримки, вміння постояти за себе та терпимості до недоліків оточуючих вас людей. І вашу кохану людину в першу чергу. Якщо такі якості у вашій душі вчасно виявляться – жодних проблем у цей день вам не передбачається.

Стрілець

Ви втомилися. Втомилися настільки, що на особисте життя жодних сил не вистачає. Якщо ваша половинка погодиться провести незабутній вечір, масажуючи вам спинку або варячи вам каву, то вона воістину скарб, який не можна упускати! На такий подвиг будуть згодні мало хто.

Козоріг

Цього дня довіряйте собі та своїм почуттям. Якщо вони йдуть урозріз із громадською думкою, можете до нього, звичайно, прислухатися, проте близько до серця приймати його все ж таки не варто, бо саме ваша інтуїція підкаже вам єдино правильних вихід. Особистого життя це стосується насамперед.

Водолій

Цього дня зірки рекомендують вам спробувати цілий день розмовляти з вашою половинкою піднесеною мовою, підбираючи повні поваги, можете перейти на “ви”.

Риби

Напружений час: у вашому житті сталося щось значуще, і щось не менш значуще має статися. А зараз ви насолоджуєтесь кожною хвилиною затишшя. Попросіть вашу половинку не заважати вам, не гальмувати вас і якщо і бути поруч, то тихо-тихо.

You cannot copy content of this page