fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 15 червня 2022 року

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 15 червня 2022 року

Овен
Сьогодні ви зрозумієте, що у вашої коханої людини є якась своя правда, яка значною мірою відрізняється від вашої. Намагайтеся її зрозуміти і прийняти, бо інакше, ваші доріжки життя найближчим часом можуть розійтися в різні боки.

Телець
Сьогодні зірки рекомендують вам не ображатись на критику, висловлену вам вашою коханою людиною, а постаратися сприйняти її максимально адекватно і навіть спробувати здійснити на практиці. Може, ваша половинка сама злякається результатів своїх порад і візьме свої слова назад.

Близнюки
Цього дня вашій коханій людині буде непросто змиритися з тим, що ви самостійні і маєте право не лише на власну думку з будь-якого питання, а й на власне життя. Втім, амплуа кішки, яка гуляє сама по собі, не зробить ваші стосунки теплішими та довірливішими.

Рак

Сьогодні ви будете схильні до того, щоб відігратися на вашій коханій людині за весь той душевний біль, який він вам колись завдав або хотів заподіяти. Втім, чи принесе вам радість таку помсту? Чи не буде вам потім болісно і соромно за те, що ви зробили?

Лев

Сьогодні вам здасться, що темп вашого життя значно прискорився, і ось-ось вам перестане вистачати 24 години для того, щоб все встигнути. А це означає, що вашій коханій людині відтепер приділятиметься куди менше часу, уваги та сил, що не є добре. Може, варто чимось пожертвувати в ім’я кохання?

Діва

Сьогодні у вашої коханої людини буде грайливий настрій, який вам доведеться відчути на собі. Він всіляко вас задиратиме, підколюватиме і гальмуватиме, причому як фізично, так і морально. Вам буде досить важко чинити опір його натиску, проте немає в цьому світі нічого неможливого.

Терези

Сьогодні вам важко буде даватися те, що ще вчора робилося з легкістю, практично непомітно. Що може стати причиною обуреного нерозуміння з боку вашої коханої людини. Залишається сподіватися, що він прийме вашу раптову слабкість близько до серця і зробить все можливе для того, щоб допомогти вам.

Скорпіон

Сьогодні вдалий день для того, щоб зануритися. Як писав великий класик, «сум моя світла»… Вона буде ще світлішою, якщо розділити її з коханою людиною, яка просто потримає за руку, поцілує в лоб і зрозуміє. Поностальгуйте разом або помрійте про чудове спільне майбутнє…

Стрілець

Сьогодні вашій коханій людині буде непросто вибачити вам якусь образу, витівку або жарт, якого ви ніякого значення не надасте. Однак вашу половинку вона дуже зачепить і змусить багато про що задуматися, причому переважно не про найприємніше.

Козеріг

Сьогодні вашій коханій людині захочеться продемонструвати вам свою винятковість, неповторність та незабутність. Для досягнення подібної мети він піде на все, що завгодно, що саме собою вже страшно. Постарайтеся йому дати зрозуміти те, що йому потрібно, без будь-яких екстремальних дій з його боку.

Водолій

Сьогодні навіть зірки будуть заздрити вашому щастю. Давно вони в жодній парі не бачили такої рідкісної гармонії. І сварки цієї самої гармонії не завада: ви дуже добре і швидко звертатимете їх жартома. Втім, сварок цього дня не повинно бути: лише посмішки, сміх та ніжність, у величезних кількостях.

Риби

Сьогодні вам буде тепло тому, що ви точно знатимете: для когось радість хоча б те, що ви просто існуєте на цій планеті і зрідка посміхаєтеся йому. Постарайтеся робити це частіше – і чиєсь життя стане ще щасливішим. А може, настав час вже й привітатися?

You cannot copy content of this page