fbpx
Перейти до вмісту

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 15 грудня 2021 року

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 15 грудня 2021 року

Овен

Сьогодні вашій коханій людині не захочеться розбиратися в причинах ваших вчинків, мотивах ваших дій і взагалі у всьому, що могло б відповісти на запитання «чому» та «навіщо». Мабуть, найкращим виходом із ситуації буде просто прийняти одне одного цілком, без пояснень.

Телець

Цілком імовірно, що вас разом із вашим партнером запросять сьогодні на корпоративну вечірку. Зірки вважають за свій обов’язок попередити вас: ваш організм цього вечора на початку свята буде малосприйнятливий до напоїв. Зате в середині і ближче до кінця вас можна буде виносити, як важкі меблі. Пам’ятайте про це та будьте обережні!

Близнюки

Цього дня вас ні на секунду не залишатиме відчуття польоту та чарівної казки про кохання, головним героєм якого ви раптом стали. Як у будь-якій казці, вас чекатимуть різні складні випробування та перепони на шляху до щастя, але все закінчиться добре, світло та радісно.

Рак

Сьогодні вашій коханій людині дуже знадобиться ваша підвищена увага. Причому до вашого зустрічного бажання аналогічного змісту, якщо таке буде, йому не буде жодної справи, бо на чолі будуть стояти його почуття і переваги. Що з такою ситуацією робити вирішувати вам.

Лев

Сьогодні вашій коханій людині не захочеться ділитися з вами своїми переживаннями, вона воліє залишити їх при собі і нікому не показувати. Намагайтеся поважати це його бажання та право власності. Якщо захоче – ви будете першою людиною, якій вона все розповість.

Діва

Цього дня зірки бажають вам терпіння. Мабуть, без цієї якості вам важко буде знаходитися поруч із вашою коханою людиною довше десяти хвилин. Втім, якщо вам вдасться виявити чудеса витримки, ваші старання повернуться вам сторицею. Ви не пошкодуєте!

Терези

Сьогодні вашій коханій людині буде непросто впоратися з якимось своїм комплексом, який заважає йому бути ще ближче до вас, ще краще за вас розуміти і ще простіше вам відкриватися. Намагайтеся допомогти йому у боротьбі з цим страшним чудовиськом. Кому як вам не цим займатися.

Скорпіон

Здається, у вас назріває сварка через гроші. Чи ви мало їх заробляєте, чи ви неправильно їх витрачаєте. Не варто доводити напруження пристрастей до краю. Краще сісти разом і накидати на аркуш паперу загальний бюджет: стільки на кафе, стільки на кіно. Проблема вирішиться сама собою!

Стрілець

Сьогодні вашій коханій людині буде дуже потрібна ваша порада. Однак над цією порадою мудрувати лукаво не потрібно: чим спонтаннішим вона буде, тим більше користі принесе і вам, і йому. Нехай перше, що прийде вам на думку, і буде найправильнішим, єдино правильним.

Козоріг

Козороги, якщо сьогодні вам так хочеться відчувати терпіння чоловіка чи дружини, ми, звичайно, не зможемо вам це заборонити. Проте врахуйте – недосолений суп або недоглажена сорочка можуть ґрунтовно зіпсувати настрій, і тоді вже не ображайтеся. З’ясування стосунків вам увечері, мабуть, не уникнути.

Водолій

Сьогодні вашій коханій людині буде непросто зрозуміти вас і ваш гумор, хоча він і дуже старатиметься. Зірки рекомендують для початку дати йому можливість потихеньку включитися в процес і потім нарощувати потужності свого дотепності. Дійти такими темпами можна до його вершин.

Риби

Сьогодні ви будете настільки млявою і сонною людиною, що ваша половинка зможе витрактувати вашу млявість як небажання її зрозуміти та звертати на неї увагу. Постарайтеся їй пояснити ступінь вашої втоми та причини такої. Може, пройме? Так, і все ж таки постарайтеся частіше посміхатися: на це фізичних та емоційних витрат майже не потрібно.