fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 15 грудня 2022 року

Овен – Сьогодні вам необхідно дати собі перепочинок від особистого життя. Побудьте цього дня далеко від вашої коханої людини, постарайтеся спілкуватися з нею щонайменше. Іноді дуже хочеться побути собою і тільки собою, а не чиєюсь половинкою, і сьогодні – найкращий день для такого починання.

Телець – Сьогодні ваша кохана людина буде важко розуміти, що ви хочете їй сказати. Якоїсь миті він може навіть перестати уточнювати деталі і намагатися вникнути в суть, і тільки й буде, що всміхатися й кивати ввічливо. Постарайтеся цього не допустити в жодному разі.

Близнюки – Сьогодні вам варто трошки побалувати себе. Або змусити вашу кохану людину зробити це за вас. Точніше, не змусити, а попросити чи натякнути, але так, щоб він відчув, що просто зобов’язаний виконати ваше бажання будь-що-будь. Побудьте трохи хитрим маніпулятором.

Рак – Забудьте про всі справи і пориньте з головою в особисте життя. Зрештою, начальник чи партнер можуть і почекати, а свою долю ви можете прогаяти безповоротно. Сьогоднішній день вплине на подальший перебіг вашого особистого життя. Не проґавте його!

Лев – Складний період вашого життя добігає кінця. Скоро і ви, і ваша кохана людина зітхнете з полегшенням і зможете пожити нарешті повним життям. Однак про це поки що думати рано. Продовжуйте працювати на благо Прекрасного Далеко і, якщо це можливо, не перевантажуйте вашу кохану людину проблемами, що звалилися на вас.

Діва – Не варто жартувати цього дня такими серйозними речами як розставання, смерть та подібними до них. Ваша улюблена людина гумору такого роду розуміти не буде завзято, а ось образитися може цілком. Та ще й лекцію занудну прочитати про шкоду подібних думок.

Терези – Сьогодні вашій коханій людині буде непросто переконати себе в тому, що вона чинить правильно по відношенню до вас, що її дії не викликають у вас почуття образи, смутку, ненависті та подібних до них. У ваших силах допомогти йому впоратися з його сумнівами якнайшвидше.

Скорпіон – Сьогодні вам із вашою коханою людиною варто згадати смішні моменти із спільного минулого, якісь переробки, в які потрапляли разом, якісь спільні жарти та розваги… Це не лише підвищить вам настрій, а й допоможе стати ще ближчим один до одного.

Стрілець – Сьогодні ви ненавмисно можете завдати біль вашій коханій людині. Швидше за все, він вам не скаже, що йому щось неприємно і не подобається, але це буде обумовлено лише його сором’язливістю або тактовністю. Постарайтеся бути дуже чемним і обережним.

Козеріг – Цього дня слово «люблю» набуде для вас якогось особливого, майже містичного значення. Ви будете повторювати його з благоговінням і навряд чи наважитеся застосувати до дійсно коханої людини. Однак якщо все ж таки зробите це, світ для вас забарвиться особливими, райдужними квітами.

Водолій – Вірте вашій інтуїції! Сьогодні вона буде вашим найкращим, якщо не єдиним помічником. До речі, ваша кохана людина теж цілком може на неї покластися. Особливо, якщо він не одного знака Зодіаку з вами. Довіряйте своєму внутрішньому голосу – і все в цей день буде добре.

Риби –  У цей день ви захочете добитися від вашої коханої людини дуже багато, а не досягнете майже нічого. Просто ваші бажання не співпадатимуть з вашими можливостями. Скоро така напасть закінчиться – і тоді можна буде сміливо будувати грандіозні плани та втілювати їх у життя.

You cannot copy content of this page