fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 15 квітня 2022 року

Любовний гороскоп

Овен

Цього дня ваше здоров’я навідріз відмовлятиметься відповідати вашим романтичним планам і хоч якось задовольнятиме запити вашої люблячої душі. Доведеться вирішувати, хто в цьому тілі господар: ви чи грип, ваше кохання чи ваш нежить. Переможцю дістанеться все.

Телець

Сьогодні ви цілком можете зустріти людину, яку давно шукали. Можливо, він усміхнеться вам у метро чи на вулиці. Може, помилиться номером – на вашу користь. У будь-якому випадку, не проґавте таку приголомшливу можливість знайти своє щастя! Такі дні нечасто випадають.

Близнюки

Вам здається, що вас дурять? Даремно. Ваша половинка дуже чесна з вами, і якщо про щось і не розповідає, то тільки тому, що впевнена в тому, що вам це буде нецікаво. Все заради вас! Тому не поспішайте сваритися і робити серйозні висновки: у ваших відносинах все добре.

Рак

Цьогорічний місяць – ваш місяць! І сьогодні ви цього разу вкотре переконаєтеся. Успіх попливе вам у руки. Головне – її не проґавити. Тому не соромтеся відповідати щирими посмішками на посмішки перехожих, дарувати всім радість та світло. Окупиться сторицею!

Лев

У цей день вашій коханій людині буде досить важко поступитися вам якоюсь суперечкою: вона наполягатиме на своєму нескінченно, що виявиться для вас дратівливим фактором. Намагайтеся стримувати свої емоції і, у крайньому разі, перенести серйозну розмову завтра.

Діва

У цей день вам з вашою коханою людиною буде непросто дійти консенсусу, знайти точки дотику і спільно, спільно вирішити будь-яку проблему. Однак зробити це все ж таки варто постаратися, інакше згодом вам буде досить важко перебувати разом.

Терези

Цього дня вашій коханій людині захочеться провести з вами максимально можливу кількість часу, проте її та ваше поняття максимуму будуть дещо розходитися. Намагайтеся якось скоординувати ваші уявлення та звести їх до середнього арифметичного.

Скорпіон

Сьогодні ваша кохана людина поведеться незвично, нетривіально та несподівано. Вам тільки й залишиться, що дивуватися, звідки взялося і як тепер з такою його іпостасью змиритися. Або, може бути, вона вам сподобається настільки, що ви закохаєтеся в неї остаточно і безповоротно.

Стрілець

Сьогодні ваш найкращий друг може дуже сильно змінити ваше ставлення до вашої коханої людини. Можливо, це відбудеться завдяки його фразі зі змістом «не подобається він мені», а може, й з якихось інших причин. Загалом сьогодні своє особисте життя з друзями краще не обговорювати.

Козеріг

«І в серці розтрава, і дощ з ранку… Звідки ж, справді, така нудьга?». Схоже, що Поль Верлен писав про ваш сьогоднішній день. Навіть якщо за вікном сонце – все одно на душі сумно. Постарайтеся не заразити цим сумом вашої коханої людини! Сумувати удвох – ще сумніше.

Водолій

Так не чесно! Вам сьогодні буде настільки везти в коханні, що іншим знакам Зодіаку тільки й залишиться, що дивитися на вас, широко відкривши рота і заздрити, заздрити, заздрити… Сьогодні ваш зоряний день. Тільки не забувайте, що й такі дні мають властивість закінчуватися, хоч як це прикро.

Риби

Сьогодні на вас чекають значні витрати. Причому здебільшого витрачатися ви будете на вашу кохану людину, навіть якщо вона про це не просила і взагалі проти. Можливо, ваша увага стане для нього приємним сюрпризом, а може, просто змусить усміхнутися. Не скупіться!

You cannot copy content of this page