fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 15 липня 2022 року

Овен
21.03 – 20.04
Сьогодні вашій коханій людині не захочеться розуміти мотиви вашої поведінки та якось відповідати вашим настроям. Напевно, саме в цей день найбільше на світі йому хотітиметься побути самим собою: зі своїми радощами, примхами та бажаннями. Не суперечте йому в цьому.

Телець
21.04 – 20.05
Влаштуйте сьогодні свято живота на двох! Можете піти у вашу улюблену кафешку або приготувати що-небудь карколомне вдома. Для цього не обов’язково цілий день стояти біля плити. Якщо ваша половинка так вже любить яєчню – принесіть ви їй таке задоволення! Заодно й самі станете щасливішими.

Близнюки
21.05 – 21.06
Сьогодні ви цілком можете зустріти ту людину, про яку давно мріяли. Білого коня, білого мерседеса та вежі зі слонової кістки зірки не обіцяють, але рідні очі ви вмить виділите з натовпу: із впізнанням проблем не буде. А ось із приверненням уваги до своєї особи – цілком можливо.

Рак
22.06 – 22.07
Сьогодні вашій коханій людині буде непросто подолати деяке сором’язливість до вас перш ніж зважитися на ту чи іншу дію, причому досить безневинну. Постарайтеся допомогти йому розкріпачитися, підбадьоривши його словом чи ділом – як тільки ви вмієте.

Лев
23.07 – 22.08
Сьогодні вашій коханій людині дуже захочеться вас обійняти, приголубити і нікуди від себе не відпускати, проте це може виявитися досить проблематично, тому що завадять його гордість або сором’язливість – або ваша тотальна зайнятість. Може, варто відсунути всі справи ненадовго?

Діва
23.08 – 23.09
Сьогодні вам доведеться довести вашій коханій людині, що рівень вашого інтелекту дуже високий і, можливо, навіть вище, ніж у нього. Втім, акцентувати увагу на останньому аспекті не варто: бо раптом ще образиться чи закомплексує, всяке буває.

Терези
24.09 – 23.10
У цей день вам варто виявити свій характер і довести вашій половинці, що ви теж маєте право на власну думку і, більше того, маєте намір це право реалізовувати до кінця. Тільки палицю не перегинайте: злякати близьку вам людину не є вашим основним завданням.

Скорпіон
24.10 – 22.11
У Скорпіонів сьогодні сімейні стосунки складуться не зовсім вдало. Особливо у тих, хто ще новачок у цій справі. Зірки радять вам більше вчитися на своїх помилках, проте приклади інших людей також мають бути для вас показовими.

Стрілець
23.11 – 21.12
Сьогодні будьте щирі з вашою коханою людиною, не вдавайтеся до будь-яких шаблонів поведінки та мудрих порад. Вашій половинці дороги ви і тільки ви, такий. Який ви є насправді, а не яким ви активно хочете здаватися собі та їй. Полюбіть себе, тоді й вас полюблять, ще більше!

Козеріг
22.12 – 20.01
Цього дня ви всерйоз задумаєтеся про те, чи не настав час завоювати чиєсь серце? Можливо, ви вже навіть і жертву намітили, та тільки до певного часу не наважувалися до неї підступитися. Найкращий момент для цього настав. Головне – не боятися і вірити у себе.

Водолій
21.01 – 18.02
Сьогодні ваша кохана людина перевершить усі ваші очікування. Втім, незрозуміло в якому аспекті, чи це якийсь геройський вчинок, несподіване визнання чи якась помилка, неповторна за своєю непередбачуваністю та дурістю. Так чи інакше, будьте готові до того, щоб дивуватися.

Риби
19.02 – 20.03
Ви сьогодні зачаруєте когось із першого погляду. Причому, несподівано для себе. Проте дуже відчутно для об’єкта вашого впливу. Результат, втім, буде плачевний не тільки для вашої совісті, але і для ваших нервів, бо зачарований представник протилежної статі довго і нудно благатиме вас дати йому хоча б один шанс.

You cannot copy content of this page