fbpx
Перейти до вмісту

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 15 листопада 2022 року

Овен
21.03 – 20.04

Сьогодні у вас є дуже відповідальний день. Випробування, які вас чекають, винесе не тільки людина серйозна і самостійна, але й та, хто має надійний тил. Нехай ваша кохана людина стане саме ним, інакше вам поодинці впоратися буде складно, якщо й зовсім не неможливо.

Телець
21.04 – 20.05

У вас сьогодні нічого не виходитиме. Компліменти виявляться незграбними, квіти зав’януть дорогою, а вечеря пригорить. Тому про всяк випадок беріться тільки за те, що впевнені і що перевірено багаторічною практикою. У цьому випадку вашій половинці, можливо, вдасться не помітити деяких промахів.

Близнюки
21.05 – 21.06

Сьогодні вам зовсім не захочеться визнавати очевидні речі, бо вони будуть не зовсім приємні для вас. Намагайтеся, однак, зробити все можливе для того, щоб не заплющувати очі на справжній стан речей, інакше воно може значно погіршитися. Особливо це стосується ваших стосунків із вашою коханою людиною.

Рак
22.06 – 22.07

Сьогодні не варто сприймати таємничі погляди та шепіт за вашою спиною як бажання вас образити. Швидше за все, ваша кохана людина готує вам сюрприз, мета якого – ще більше зблизити вас із вашою половинкою. Тож не заважайте його приготуванню! Ваша цікавість може все зіпсувати.

Лев
23.07 – 22.08

Сьогодні ваше особисте життя здаватиметься вам неправдоподібно щасливим або неправдоподібно ж нещасним. Наче ви раптом перенеслися на сторінки любовного роману, основною метою написання якого було здивувати читача розпалом пристрастей.

Діва
23.08 – 23.09

Сьогодні ваша кохана людина зробить на честь вас якийсь подвиг. Можливо, він не врятує кошеня з палаючого будинку і навіть не переведе бабусю через дорогу. Однак цілком може вдатися до нелюбого заняття – наприклад, миття посуду або підмітання коридору. І все заради кохання!

Терези
24.09 – 23.10

Терезам сьогодні корисно брати ініціативу на себе і приймати відповідальні рішення. Сім’я, як завжди, для вас на першому місці, і зірки радять вам не відчувати прихильність долі. Не перекладайте вирішення важливих проблем на інших – сьогодні ви краще знаєте, що зробити, коли та як.

Скорпіон
24.10 – 22.11

Те, що вам здається дрібницею, чимось незначним і минущим, насправді є дуже важливим, фактично визначальним у ваших відносинах. Сьогодні вам доведеться з’ясувати, що ж це, і виходячи зі зробленого висновку разом придумати, що з цим робити далі. Не поспішайте, часу у вас багато.

Стрілець
23.11 – 21.12

Безумству хоробрих співаємо ми пісню! Йдеться про вашу половинку, яка незважаючи ні на що все ще залишається з вами поруч, продовжує йти з вами одним шляхом в одному напрямку. Це справді подвигу подібно: ви й самі відчуваєте, що сьогодні з вами особливо непросто.

Козеріг
22.12 – 20.01

Сьогодні вам із вашою коханою людиною варто придумати цікаве місце для проведення часу. Банальне кафе чи звичний дворик не будуть оптимальними рішеннями проблеми. Краще направити свої стопи в якесь незвідане місце. І випробувати його вдвох.

Водолій
21.01 – 18.02

Цього дня постарайтеся не дуже завантажувати вашу кохану людину своїми проблемами, нехай їх у вас буде й чимало. Справа в тому, що для нього сьогоднішній день буде не з легень, тому йому і зі своїми справитися буде нелегко, а звалювати на себе ще й вашу ношу і зовсім виявиться непосильно.

Риби
19.02 – 20.03

Сьогодні зірки рекомендують вам разом подивитися телевізор, причому бажано ту програму або той фільм, які вам подобаються однаково, тобто без будь-яких послуг з однієї зі сторін. Дивитись в одному напрямку корисно – це й думки спрямовує в одне русло.