fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 15 лютого 2023 року

Овен – З коханими не розлучайтесь! Бути з нелюбом так гірко: Навіть якщо зараз ви сповнені рішучості закреслити все, що між вами було, і почати нове життя з новою людиною – не поспішайте. Якщо ви потім розчаруєтеся у своєму новому виборі – до старого вже не повернутися. Зважте все добре.

Телець – Сьогоднішній день ясно покаже, як далі розвиватимуться ваші стосунки. Можна провести аналогію з відомою прикметою “як Новий Рік зустрінеш, так і проведеш”. Тому постарайтеся сьогодні не сваритися, не з’ясовувати стосунки, а підтримувати тепло та гармонію.

Близнюки – Вам потрібно більше бути на свіжому повітрі. Так що марш від комп’ютера – вирушайте гуляти. Та не вулицями – свинцевими випарами ви ще надихаєтесь. Вам би кудись за місто. До речі, не хочете відвідати бабусю на селі? Найкращий для таких заходів час.

Рак – Той день, на який ви так чекаєте, став ще ближче. Так, вам дуже важко всидіти на місці. Вашій половинці з вами буде сьогодні особливо нелегко саме з цієї причини: подумки ви вже не з нею, а там, у заповітному Прекрасному Далеко. Постарайтеся повернутися до Сьогодення, посміхніться людині, яка тримає вас за руку.

Лев – Сьогодні ваша кохана людина талановито підбиратиме найпотрібніші слова для того, щоб просто пояснити вам складні та незрозумілі вам речі. І лише через досить довгий період часу ви зможете воістину оцінити його геніальність і подякувати – щиро і від душі.

Діва – Сьогодні ваша кохана людина буде дуже складно реагувати на будь-яку вашу спробу її обдурити, перехитрити або хоча б розіграти. Постарайтеся взяти до уваги цю його дивну особливість і діяти відповідно до зроблених висновків та пріоритетів.

Терези – Здається, зірки на небі склалися так, що ваша, освітлена іншими, опинилася в самому центрі. Сьогодні вас любитимуть усі – і ніхто нічого не попросить натомість. Тільки не вередуйте надто сильно, бажаючи використовувати ситуацію на повну.

Скорпіон – Здається, ваша половинка стала від вас надто залежною, ніж значно обмежує вашу свободу. Якщо вас це влаштовує – продовжуйте так само, якщо ж ні, натякніть їй на те, що у вас теж є права на своє життя. Психіатри у таких випадках кажуть: “Ріжте пуповину”.

Стрілець – Здається, ви недооцінюєте себе. Ви вважаєте, що нічого особливого з себе не уявляєте, а тому терпляче зносіть усі примхи вашої коханої людини: кращого вам все одно не знайти. Розправте плечі, посміхніться та повірте в себе. Ви безперечно гідні того, щоб з вашою думкою зважали! Нехай ваша половинка нарешті це зрозуміє.

Козеріг – Цього дня у вас з’явиться гідна альтернатива вашій коханій людині. Не обов’язково це буде інша людина. Можливо, вас захопить телевізійна передача, робота, нове хобі або телефонна розмова. У будь-якому випадку, у вашої половинки будуть всі підстави для того, щоб вас до цього серйозно приревнувати.

Водолій – Сьогодні ви дасте вашій коханій людині приголомшливу пораду, за яку він ще дуже довго буде вам вдячний. Головне, щоб порада ця не була на шкоду вам, а дотримання її – ваших стосунків. Будьте все ж таки хоч трохи егоїстичні: вам теж хочеться бути щасливим.

Риби – Сьогодні вам доведеться забути про ваші теплі почуття до вашої коханої людини і виявити дива безпристрасності та витримки. Оцінювати вчинки вашої половинки краще з погляду байдужого перехожого, тільки тоді ви зможете прийняти єдине правильне рішення.

You cannot copy content of this page