fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 15 травня 2022 року

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 15 травня 2022 року

Овен
Сьогодні порадуйте вашу кохану людину якими-небудь кулінарними вишукуваннями. Цілком пригодиться щось не дуже складне, зате приготовлене власними руками і з власною душею. Яєчня, наприклад. Навіть якщо щось у вас не вийде – не біда. Головне – бажання та увага.

Телець
Цього дня головне, щоб вам було затишно та комфортно. Для досягнення цієї мети хороші усі засоби. До речі, ніхто не забезпечить вам потрібні умови краще за улюблену людину, тому натякніть їй на свої бажання. Втім, якщо він натяків не розуміє, варто обійтися своїми силами.

Близнюки
Сьогодні вашій коханій людині буде непросто переконати себе в тому, що ви її дійсно любите і нікуди від неї подітися не збираєтесь. Тому будьте готові до його підозрілості, недовірливості та бажання просити за все прощення – просто так, про всяк випадок.

Рак
Раки-жінки, конфігурація планет та зірок сьогодні не обіцяють нічого особливого. Для вас це звичайнісінький день. Його єдина особливість – можливість витратити більше грошей, ніж ви заробляєте. Але нехай вас це не турбує – чоловік покриє ваші витрати.

Лев
Сьогодні стосунки у вашій сім’ї будуть повністю залежати від настрою вашого шефа. Похвалить – і вечір у колі рідних та близьких буде ідилічним. Сварить – бурі не обминути. Тому вам доведеться сьогодні бути зразковим працівником. Сімейне щастя того варте.

Діва
У цей день можливість зустріти людину вашої мрії для вас дуже мала. Зірки в цьому майже впевнені, проте це не означає, що не треба сьогодні добре виглядати, коли виходите на вулицю, сліпуче всім посміхатися і будувати очі представникам протилежної статі.

Терези
Для цього дня стане воістину подарунком долі, за який ви потім неодноразово її дякуватимете. Втім, почуття гумору в дами дуже своєрідне, так що і подарунок може виявитися несподіваним.

Скорпіон
Ставтеся сьогодні до ваших стосунків з гумором! Тоді вам буде набагато простіше пережити цей не найлегший день в історії ваших стосунків. А так ви від нього, можливо, навіть отримаєте задоволення. Причому чимало. Та й вашій коханій людині буде легше, якщо вона бачитиме у ваших очах іскорки, а не сльози.

Стрілець
Сьогодні ваші успіхи у коханні будуть безпосередньо пов’язані із силою вашого інтелекту. Ерудиція теж знадобиться, але вирішальної ролі не гратиме. Продемонструйте, що ви не позбавлені мозку – сьогодні знайдеться, кому це оцінити.

Козеріг
Сьогодні вашій коханій людині буде непросто переконати себе в тому, що саме ви – її половинка та любов всього її життя. Якщо з подібним переконанням нічого не вийде, він серйозно замислиться про розлучення, тому ваше завдання – поводитися ідеально і запобігти подібним крамольних думкам.

Водолій
Сьогодні вам з вашою коханою людиною доведеться пережити разом дуже багато чудових хвилин, захоплюючих пригод та дивовижних подій. Тому не забудьте взяти з собою камеру, фотоапарат або хоча б запам’ятати все точно. Не раз і не два ви потім переповідатимете подробиці цього дня своїм рідним і близьким.

Риби
Сьогодні вам буде досить важко зважитися на якийсь крок, який глобально змінить ваше особисте життя, так само як і особисте життя вашої коханої людини. У будь-якому випадку, зробити це доведеться хоча б тому, що інакше ваші з ним стосунки можуть перетворитися на досить сумний вид болото.

You cannot copy content of this page