fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 15 жовтня 2022 року

Овен
21.03 – 20.04

Сьогодні вам буде досить важко зрозуміти, що ваша кохана людина хоче сказати вам тією чи іншою своєю дією. Ви всіляко намагатиметеся його розшифрувати, а це, швидше за все, буде безглуздо, бо за вищезгаданими діями нічого конкретного не стоятиме.

Телець
21.04 – 20.05

Сьогодні постарайтеся максимально адекватно поставитися до тих слів, які вам скаже ваша кохана людина. Можливо, вони будуть не найприємнішими або насправді означатимуть не те, що ви хотіли б у них почути, проте чим краще ви зрозумієте їхній зміст, тим простіше вам буде надалі розвивати ваші стосунки з вашою половинкою.

Близнюки
21.05 – 21.06

У цей день ваша кохана людина буде схильна до того, щоб підбивати підсумки вашого спільного буття, робити висновки та будувати плани на майбутнє. Не варто йому заважати. Головне, щоб його плани та висновки не дуже суперечили тому, що собі уявляєте ви.

Рак
22.06 – 22.07

Не забудьте взяти фотоапарат – сьогодні вам буде, що сфотографувати. І не варто відмовлятися – якщо ви цього не зробите, згодом про це доведеться серйозно пошкодувати. Деякі моменти життя повинні зберігатись в архівах в обов’язковому порядку.

Лев
23.07 – 22.08

Сьогодні навколо вас збереться безліч людей, які мріятимуть про те, щоб ви поділилися з ними своєю невичерпною енергією та волею до життя. Слідкуйте за тим, щоб вони в жодному разі не сіли до вас на шию, бо знімати їх звідти буде більш ніж проблематично.

Діва
23.08 – 23.09

Сьогодні виявиться, що всі ваші страхи були марними, і насправді все у вашому особистому житті куди більш райдужно, радісно і оптимістично. Втім, ви ніколи б не змогли вдихнути щастя на повні груди, якби не пережили той страх, який вам довелося пережити.

Терези
24.09 – 23.10

Сьогодні перед вами відкриються нові райдужні перспективи, одна одною райдужніша. І всі так чи інакше стосуватимуться вашого особистого життя, тільки одні йому сприятимуть, а інші – зло перешкоджати. Доведеться розставити собі пріоритети і вибрати найменше зло. Тобто, найбільше щастя.

Скорпіон
24.10 – 22.11

Цього дня зірки рекомендують вам пограти в якусь інтелектуальну гру на кшталт шашок, шахів чи преферансу. Причому в цьому випадку головною буде не перемога, а участь: вам не потрібно доводити, що ви розумніші, вам просто варто підкреслити ваше єднання цілей та задумів.

Стрілець
23.11 – 21.12

Якщо ваша кохана людина не сприймає якусь інформацію, яку ви хочете до неї донести, це зовсім не означає, що вона нецікава або неактуальна. Можливо, він просто надто втомився для того, щоб чути і слухати когось, крім себе. Увійдіть у його становище.

Козеріг
22.12 – 20.01

У цей день вашій коханій людині буде як ніколи важливим ваш коефіцієнт інтелекту або, як його називають американці, IQ. Причому чисельне значення, а практичне застосування. І якщо раптом виявиться, що ви не знаєте очевидних речей, можете сміливо збирати валізи для термінового від’їзду з його серця.

Водолій
21.01 – 18.02

Мабуть, вашому комп’ютеру з усіма його багатозадачними операційними системами залишиться тільки позаздрити вам сьогодні: встигати все робити ви будете феноменально. Якщо ви вирішите одночасно зайнятися коханою людиною і роботою, то ваша половинка навіть не помітить, що ви від неї відволікаєтеся, а робота зовсім не постраждає. Не забудьте потім поділитися досвідом: таке не у всіх виходить.

Риби
19.02 – 20.03

Упорядкованість та дисципліна – ось два ключові слова вашого сьогоднішнього дня. Ви відчуєте себе у своїй тарілці, лише побудувавши оточуючих і змусивши їх ходити стрункою. Якщо поблизу виявиться предмет ваших зітхань, йому теж дістанеться.

You cannot copy content of this page