fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 16 березня 2022 року

Любовний гороскоп

Овен

Не робіть серйозних висновків із сьогоднішньої поведінки вашої коханої людини. Швидше за все, воно нічого не означає і продиктоване зовсім не настільки серйозними мотивами, як ви собі уявляєте. Як мовиться в старому анекдоті, іноді огірок – це лише огірок, що б на цю тему не думав дядечко Фрейд.

Телець

Сьогодні з’ясується, що ваша кохана людина дещо не така, якою ви собі її уявляли. Не краще та не гірше – просто інший. Постарайтеся зрозуміти і прийняти це якнайшвидше, інакше розчарування може виявитися занадто сильним і несумісним із спільним життям.

Близнюки

Сьогодні вашій коханій людині дуже захочеться романтики. Тому зірки рекомендують вам згадати адресу магазину, де можна терміново замовити мільйон яскраво-червоних троянд або хоча б величезну плюшеву іграшку. Економним пропонується написати «З доброго ранку, кохана(мий)» під вікном предмета своєї пристрасті.

Рак

Сьогодні вашій коханій людині не захочеться ділитися з вами своїми переживаннями, вона воліє залишити їх при собі і нікому не показувати. Намагайтеся поважати це його бажання та право власності. Якщо захоче – ви будете першою людиною, якій вона все розповість.

Лев

Не займайтеся дослідницькою діяльністю – нині вона завдасть вам маси клопоту і не принесе бажаного результату. Краще запитайте у людини, яка вас цікавить те, що ви хочете про неї дізнатися, в лоб.

Діва

Сьогодні ви ненароком і несподівано зустрінете ваше колишнє кохання, і воно сколихне у вашій душі досить сильні, але незрозумілі почуття. Вам чи захочеться все повернути, чи ніколи не згадувати більше про минуле. У будь-якому випадку, постарайтеся розібратися зі своїми почуттями та прийняти рішення.

Терези

Все, що скаже вам сьогодні ваша половинка, ви вважатимете нісенітницею, навіть не вдаючись у суть її слів. Просто у вас настрій сьогодні такий… суперечливий. До речі, це може серйозно її образити, тому не захоплюйтесь. Дуже приємно почуватися найрозумнішим – але тільки тоді, коли є з ким порівнювати.

Скорпіон

Сьогодні ваша кохана людина підніметься у ваших очах, причому незалежно від того, зробить вона щось для цього чи ні. Просто так вже складуться карти на гадальному столику долі. Намагайтеся зробити все можливе для того, щоб отримати з ситуації максимум вигоди.

Стрілець

Сьогодні ваша кохана людина захоче поділитися з вами якимись своїми проблемами та переживаннями, а вони вам, цілком можливо, будуть незрозумілі та нецікаві. Зірки, як водиться, рекомендують все ж таки вислухати все вам висловлене і прийняти будь-яку участь долі вашої половинки.

Козоріг

Якщо сьогодні ви твердо вирішили призначити побачення, краще призначити його на 7 годин вечора. По-перше, число щасливе. По-друге, якраз після роботи встигнете, якщо у вас, звичайно, робочий день. А по-третє, десь о 19.15 зірки обіцяють усім Козерогам приголомшливий успіх!

Водолій

Цей день доведеться присвятити не найприємнішому у світі спілкуванню – вам доведеться виправдовуватися. Неважливо, чи робили ви щось погане чи ні — ваша вина буде оголошена очевидною і вам залишиться лише визнати її та спробувати пояснити свою поведінку. Хай щастить.

Риби

Сьогодні ваші рідні та близькі можуть вас зрозуміти неправильно, що вплине на ваш психологічний стан. А воно цілком може виплеснутися на вашу кохану людину і позначитися на ваших стосунках. Будьте обережні та стримані.

You cannot copy content of this page