fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 16 грудня 2022 року

Овен – У цей день вам варто допомогти вашій коханій людині, навіть якщо вона допомоги і не потребує. І, найголовніше, не просити жодної подяки за свій відважний та шляхетний вчинок. Кращим «дякую» стане вам той факт, що все у вашої половинки вийде.

Телець – У цей день ваша кохана людина буде схильна до нестандартного вирішення стандартних проблем. Причому у вас від його підходу до справи волосся стане дибки: нормальні люди так не роблять ні за яких умов. Втім, якщо ваша половинка була нормальною – вам із нею було б нудно.

Близнюки – Цього дня зірки рекомендують отримувати повне задоволення від життя, розслабитися та просто плисти за течією. Воно винесе вас у правильному напрямку. Головне, щоб та ж течія туди ж винесла і вашу кохану людину, бо прикро розлетітися по різних берегах однієї річки з чужої волі.

Рак – Сьогодні поведінка коханого буде багато в чому нелогічною, незрозумілою і непередбачуваною, що, з одного боку, дуже ускладнить ваші з ним стосунки, а з іншого – зробить їх більш різноманітними, цікавими та яскравими. Головне не боятися наробити помилок.

Лев – Залиште справи та серйозність осторонь і повеселіться на славу. Сьогодні день ігор: можна вирушити з дітьми до зоопарку або пограти в боулінг із друзями – рішення за вами. Головне – забудьте, що ви вже давно не дитина, і насолодитеся днем, як святом.

Діва – Сьогодні ви проявите себе не особливо тямущою людиною. Це може викликати цілком природне роздратування і може призвести до розриву, то великої сварки. Уникнути такого розвитку подій допоможе готовність зробити те, чого від вас вимагають, не вникаючи в подробиці та не намагаючись осмислити те, що відбувається.

Терези – Сьогодні вашій коханій людині захочеться розповісти вам про себе щось важливе, цінне та цікаве, на його погляд. Можливо, ваша думка з цього питання дещо не співпадатиме з його точкою зору. Однак зірки радять у будь-якому разі вислухати вашу половинку.

Скорпіон – Спробуйте знову стати таким, яким ви були в той день і в той час, коли у вас закохалися. Це допоможе вам заново пережити всі почуття, які на вас тоді наринули, оцінити зміни, що відбулися всередині вас, залагодити деякі проблеми з вашою половинкою. Та й просто досвід цікавий!

Стрілець – Сьогодні вам належить вирішувати якісь нагальні проблеми вашої коханої людини. Не можна сказати, що вам це буде так приємно чи цікаво, проте нічого не вдієш: близькі стосунки – вони на те й близькі, щоб і в горі, і в радості… А раптом вам сподобається?

Козеріг – Сьогодні вам досить важко буде бути справедливим по відношенню до вашої коханої людини. Однак вам все ж таки доведеться дуже постаратися таким бути, інакше ваша упередженість, зайва строгість або лояльність можуть нашкодити вашим відносинам.

Водолій – Не говоріть про тілесне кохання – вибирайте більш піднесені теми для розмови. Або хоча б максимально літературну лексику. Настрій цього дня буде патетичним, не варто порушувати своєрідну чарівність, навіть якщо це здається вам смішним.

Риби – Ставтеся сьогодні до ваших стосунків з гумором! Тоді вам буде набагато простіше пережити цей не найлегший день в історії ваших стосунків. А так ви від нього, можливо, навіть отримаєте задоволення. Причому чимало. Та й вашій коханій людині буде легше, якщо вона бачитиме у ваших очах іскорки, а не сльози.

You cannot copy content of this page