fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 16 липня 2022 року

Овен
21.03 – 20.04

Сьогодні вам буде колись звертати на вашу кохану людину увагу, тому цієї уваги буде йому явно недостатньо для того, щоб відчути себе потрібним, необхідним і, власне, коханим. Будьте готові до тривалого з’ясування стосунків. Так, про всяк випадок.

Телець
21.04 – 20.05

Не всі починання вашої коханої людини в цей день будуть плідними, цікавими та корисними для вашого спільного майбутнього. Постарайтеся зробити все можливе для того, щоб не засмутити його в будь-якому випадку і не завадити йому будувати нові плани.

Близнюки
21.05 – 21.06

Зверніть увагу на свого коханого, інакше у нього може скластися відчуття, що він вам зовсім не потрібен. Бог з ними, зі справами, робота (у чому б вона не полягала), як відомо, не вовк. Цей день добре присвятити прогулянкам удвох по тінистих алеях, зрідка зупиняючись для чергового довгого поцілунку.

Рак
22.06 – 22.07

Сьогодні вашій коханій людині буде непросто повірити в те, що вона вам дійсно потрібна, важлива і цікава. Навпаки. Його мучать невеселі думки на зовсім протилежну тему. Постарайтеся зробити все можливе для їх ліквідації, інакше ваші відносини можуть погіршитися.

Лев
23.07 – 22.08

Леви, не піддавайтеся на провокації. Становище небесних світил таке, що в цей день неприємності можуть походити від ваших батьків або від батьків вашої другої половини. Ваші тато і мама, ймовірно, обговорюватимуть не найкращі сторони вашої половини, причому при вас. Захищайте своє сімейне щастя – вони не просто не мають рації – вони взагалі не повинні в ці питання втручатися!

Діва
23.08 – 23.09

У цей день ви будете старанно шукати підтвердження тому факту, що вас розлюбили і взагалі ставляться до вас набагато холодніше, ніж раніше. Постарайтеся все ж таки розслабитися, і якщо є якісь підозри, тактовно випитати все у вашої коханої людини, а не фантазувати несамовито.

Терези
24.09 – 23.10

Сьогодні вашій коханій людині буде досить важко уявити собі, як вона зможе обійтися без вас в екстреній ситуації. Втім, це, мабуть, і не потрібно, бо зірки найближчим часом жодних екстрених ситуацій не обіцяють. Постарайтеся вселити вашій половинці довіру до себе.

Скорпіон
24.10 – 22.11

Сьогодні краще подбати не про зовнішню привабливість, а про зручність свого вбрання. День обіцяє скластися таким чином, що у вас буде оцінено не елегантність, а витривалість та готовність до подолання різноманітних перешкод.

Стрілець
23.11 – 21.12

Сьогодні вдалий день для того, щоб розставити всі крапки над і у відносинах з вашою коханою людиною. Надто довго тривала між вами невідомість, вона лише руйнувала ваші серця та ваші почуття. Настав час зруйнувати її саму.

Козеріг
22.12 – 20.01

Сьогодні ваша кохана людина підніме досить несподіване для вас питання, на яке ви не зможете відповісти відразу і не роздумуючи. Попросіть у нього хоча б хвилину на роздуми і спробуйте цю хвилину використати якомога плідніше. Від вашого рішення залежатиме багато.

Водолій
21.01 – 18.02

Сьогодні ви можете зустріти свою долю у кафе. Одягніться ефектніше, сядьте біля вікна з чашкою улюбленого напою і книгою або газеткою. Швидше за все, до вас підійде хтось і спитає, чи можна сісти з вами поряд. Придивіться до нього: а раптом він і є той, на кого ви чекали все життя?

Риби
19.02 – 20.03

У цей день вашій коханій людині буде погано душевно, і лише ви зможете вилікувати його свіжу серцеву рану від крупинок солі, які сипатимуться на неї тоненьким, але безперервним струмком. Просто підставте під цей струмок долоню – і все буде добре.

You cannot copy content of this page