fbpx
Перейти до вмісту

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 16 листопада 2022 року

Овен
21.03 – 20.04

Сьогодні вашій коханій людині буде непросто спілкуватися з близькими вам людьми, бо вони розмовлятимуть різними мовами. Якщо вже подібна зустріч дійсно неминуча, доведеться вам побути модератором, згладжуючи всі гострі кути та шорсткості.

Телець
21.04 – 20.05

Сьогодні сприятливий день для першого поцілунку з вашою новою коханою людиною, а також для будь-якого розвитку стосунків. Головне, не робити різких рухів назустріч новому коханню, інакше можете злякати його, і воно втече в невідомому вам напрямку.

Близнюки
21.05 – 21.06

Сьогодні вам варто всерйоз задуматися про те, що ваша кохана людина давно без вас нудьгує. Можливо, ви й знаходитесь весь час поруч із ним. Але чи приділяєте ви йому достатню кількість уваги, тепла та участі? Якщо ні – ви маєте унікальний шанс щось змінити.

Рак
22.06 – 22.07

Сьогодні день спільних відкриттів. Це можуть бути відкриття будь-якого роду: нового району в місті, нового сорту кави або нових почуттів один до одного. Головне, щоб ви прийшли до несподіваного рішення одночасно і відчули його чарівність та важливість разом.

Лев
23.07 – 22.08

Сьогодні вам буде дуже радісно проводити кожну вашу вільну хвилину з вашою коханою та люблячою людиною. Добре таких хвилин намічається достатньо. Найчастіше на вашу частку випадали такі дні.

Діва
23.08 – 23.09

Тільки від вас залежить, чи збудеться ваша мрія про щасливе кохання з цією людиною сьогодні чи не збудеться ніколи. Правильно сформулюйте мету, налаштуйтеся на перемогу – і рішуче йдіть у бій із суворою реальністю за право кохати та бути коханим. Основних правил три: бачити мету, вірити в себе та не помічати перешкод.

Терези
24.09 – 23.10

Сьогодні зірки не рекомендують зловживати алкоголем, особливо в присутності вашої коханої людини, незалежно від її поведінки. У разі найменшої вашої нетверезості ви втратите здатність адекватно реагувати на поведінку вашої половинки, що може викликати безліч непорозумінь.

Скорпіон
24.10 – 22.11

Цього дня зірки категорично забороняють вам соромитись. Побачивши найпривабливішого представника протилежної статі, сміливо підходьте до нього знайомитись. Головне для вас – кожну хвилину пам’ятати про те, що ви єдині та неповторні. Нехай сьогодні про це дізнається ще одна людина.

Стрілець
23.11 – 21.12

Якщо сьогодні в руках у вас з’явиться щось важче за буханець хліба, ви не замислюючись запустите цим в голову кривднику. Тому з вами сьогодні краще бути обережнішими і різких рухів не робити, інакше сімейного Перл Харбора не уникнути. Настрій у вас сьогодні рішучий і вкрай непримиренний!

Козеріг
22.12 – 20.01

У цей день вашій коханій людині буде потрібна ваша увага і терпіння, бо одне без іншого не вийде. Лише в комплексі дві ці чудові його якості здатні будуть впоратися з вашими песимістичними настроями і направити вашу бесіду в русло позитиву.

Водолій
21.01 – 18.02

Ви уважні та запобіжні. Ви робите все для того, щоб ваша кохана людина була щасливою. Втім, взаємністю вам відповідають не завжди – і це вас кривдить. Спробуйте виявляти трохи менше уваги вашій половинці. Вона це точно помітить, замислиться, чому так сталося – і, можливо, зробить правильні висновки.

Риби
19.02 – 20.03

Сьогодні вашій коханій людині буде невтямки, що у вас є якісь проблеми на роботі, у навчанні чи в житті суспільному. Він щиро віритиме в те, що причиною вашого поганого настрою є саме він, за що себе лає немилосердно. Намагайтеся його переконати.