fbpx
Перейти до вмісту

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 16 лютого 2022 року

Любовний гороскоп

Овен

Сьогодні ваша кохана людина дуже серйозно дбатиме про ваше здоров’я, що може несприятливо позначитися на його власному. Тому вам доведеться подбати про себе самостійно, інакше потім вам доведеться лікуватися разом. Весело, але не здорово.

Телець

В цей день вам особливо важко буде спілкуватися з вашою коханою людиною. Тому що часом вам здаватиметься, що ви розмовляєте різними мовами і хочете один від одного абсолютно несумісних і ніяк не поєднуються один з одним речей. Чи не хочете найняти перекладача?

Близнюки

Навіть якщо ви досі не вірили ніколи в кохання з першого погляду, сьогодні в неї повірити доведеться, бо станеться вона саме з вами. Чи то закохаєтеся ви, чи то закохаєтеся в вас, але в будь-якому випадку логічного пояснення почуттям, що раптово спалахнули, дати не зможе ніхто.

Рак

Цілком імовірно, що вас разом із вашим партнером запросять сьогодні на корпоративну вечірку. Зірки вважають за свій обов’язок попередити вас: ваш організм цього вечора на початку свята буде малосприйнятливий до алкоголю. Зате в середині і ближче до кінця вас можна буде виносити, як важкі меблі. Пам’ятайте про це та будьте обережні!

Лев

Ваша половинка виявилася сильнішою, ніж ви думали. Виявляється, не така вже тендітна і беззахисна, як це здавалося на перший погляд. А значить, якщо раптом з вами трапиться біда, поряд з вами буде плече, на яке можна буде спертися. Вам дуже пощастило!

Діва

У цей день постарайтеся не стояти над душею у вашої коханої людини. Від цього він не стане краще робити те, що робить, проте роздратування у нього додасться, і до вас в першу чергу. Якщо вам так необхідно дочекатися завершення його бурхливої ​​діяльності, чекайте на максимальній відстані.

Терези

Сьогодні ваша кохана людина намагатиметься вас перехитрити та обвести навколо пальця. Втім, він може найпідступнішим способом цього і не робити, тому не варто ставати надто підозрілим і чекати від усього каверзи. Підступ може виявитися в тому, що ніякої каверзи і не буде.

Скорпіон

Людина не може любити когось, якщо вона не любить себе. Цей факт давно доведено. Сьогоднішній день якнайкраще допоможе вам гідно оцінити ваші можливості і якщо не полюбити себе, то хоча б поважати. Обов’язково скористайтеся цим шансом, і ви побачите, як ваше особисте життя зміниться на краще!

Стрілець

Сьогоднішній вечір варто провести разом із вашою коханою людиною у кафе чи ресторані. Рівень цін та обслуговування ролі не грає, так само як і меню. Отже, відвідування пивної теж пройде на «ура». Усі витрати по можливості візьміть на себе: ви ж стали ініціатором цього заходу.

Козоріг

Сьогодні зірки рекомендують вам бути екстравагантним та непередбачуваним. Саме ці якості стануть вашими козирями у спілкуванні з вашою коханою людиною. В іншому випадку, йому може стати з вами нудно, і він скористається першою ж можливістю, щоб змінити вашу компанію більш цікавою.

Водолій

Сьогодні ваша кохана людина проявить себе з дуже позитивного боку. Вам тільки й залишиться, що розводити руками і дивуватися, як ви могли не помітити в ньому стільки позитивних якостей, тоді як вони настільки кидаються у вічі. Намагайтеся про них не забути з часом.

Риби

Сьогодні вам може зателефонувати людина, яка може перевернути ваше особисте життя з ніг на голову і виявитися вашою другою половинкою або дуже якісною підробкою під неї. Намагайтеся не приймати важливого рішення відразу: час у вас ще є. Небагато, правда.